Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Ráno na paši

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tiger

jo. je to zretelne aj bez rozkliku. Toto sa mi stava pri HDR PP v Photomatixe, ale aj pri zmene sat kriviek v Zoneri, alebo ked pridavam velmi velke subory a prehliadac to necitlovo zmensi... Na Zdravie Zlatka!

harmonika138

@zlatka-chroma - ja som písal o posterizácii. Keď sa lepšie zadívaš na rozkliknutú fotku,uvidíš po cele šírke v miernom polkruhu od polovice stromov hore akoby dúhu -farebné odskoky.

zlatka-chroma

Harmonika,ďakujem pekne za postreh,no veľmi sa mýliš.Pozadie je tmavé,nie úpravou,ale členitým povrchom,ten chlap sedel na kopci,pozadie bola dolina,tiene robia svoje .Možno by to profi umelec upravil,aby bol prechod pozvoľný.Úpravy mám rada,ale v tomto prípade sú na inom mieste.Vážim si každú recenziu.Dobré svetlo

harmonika138

Fajn kompozícia aj zaujímavé farebné prevedenie . Na prvý pohľad je to pôsobivé. Len poviem čo tu nebolo povedané. Po rozkliku vidieť na obrázku artefakty spôsobené úpravou. Okolo muža slabší halo efekt a nad jeho hlavou a od polovice korún stromov rozsiahlu posterizáciu . Prajem dobré svetlo !

LuckaF

fajná fotka

hasič

Už len dáka tá ovečka a štimoval by mi názov...

SONY-Cyber-shot-6.0

výborné...

duzo

Perfektný záber.

bogo

No názov diskutabilný, ale foto excelentné...👌

leviosa

veru nevyzerá na turistu

Inkognito

Fajn

hortinka

Pripájam sa k @lubi

lubi

jedinečné foto...možno by som sa pohrala s tým názvom, to len ôj pohľad :)

Gabson

perfektná fotečka

petokato

suprofka. nemá chyby

ruskovcan

pekné

moto-foto

..fajn..

J.BOND

výborne f.