Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Co čumíš vole !! :D (Glezg hrubozobý)

Takže, dlho som nič nepridal, keďže v poslednej dobe nieje veľmi čas fotografovať, tak každú voľnú chvíľu si chcem užiť v prírode, keďže v nej stále pridem na iné myšlienky :) A, keďže v tomto čase "fičia" krmítka, tak aj ja som si postavil ešte jedno nové na nové miesto, trvalo, kým som ho našiel, myslím však,že to hľadanie nebolo na škodu ;) Táto fotografia vznikla dnes, za čas ktorý som sedel v kryte sa vystriedali asi 3 ročné obdobia, zima, jar a leto :D, ale bola to výborne vyžitá chvíľa. Dúfam že sa vám fotogria bude páčiť kolegovia ;) myslím, že sa oplatí rozkliknúť. Prajem pekný deň a sobré svetlo!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
hasič

Blahoželám k výberu na dnes!

TRA

gratulka k výberu

marcani

četl jsem na tvé www stránce článek o tom jak jsi "stanoval" a čekal s krmítkem na lovu, ale o tom jak vytvořit pozadí jsem asi přehlédl, standartně s to dělá asi "dlouhým" sklem, ale možná máš nějaký svůj vynález, no uvidím ještě se tam podívám, třeba něco přidáš, jinak drtivá většina fotek jsou opravdu povedené, je vidět, že to jen tak necwakáš :-)

milkafoto

Blahoželám k Top.

Johny18

Predsadka je len na drobné veci hmyz a pod.

helka

blahoželám k TOP

moni-1

Bez komentára. Super TOP-ka. Gratulujem.

Pancho

Gratulujem k topke.

Monca77

krása

fofa

Nemá chybu!

daniela-quadrantid

krasne

neox2

Ďakujem priatelia, niečo o mojich zážitkoch a poznatkoch fotografovania na krmítku som spísal do článku na stránke, možo časom napíšem aj ak si vytvorť pozadie, svetlo.... ;) Podľa toho, či o to bude niekto stáť. http://www.wildlifefriends.estranky.sk

Lucolla

super !

Lubofan

Krásne*****

marcani

Parádně fotí ten objektiv, čtu na megapixelu a jiných spoustech fór všechny možné recenze na těla i objektivy a tenhle celkem chválili, ale ukázkové fotky mají trochu odfláknuté oproti tvojí teda :-). A to v pravém horním rohu je zbloudilá kravička nebo Tvoje značka? Fíha .... I bokeh je super musím dodat, ty 7-9 úhelníky se mi moc nelíbí lepší je to takto, a ani odšumovat se tu nemusí, prostě parádní prácička ! Chválím.

Torr11

Špica!!

Pancho

Vau vau vau spicka.

PaliG

nadherny zaber

RasG

nádherné

Ludmar

Gratulujem, prekrásne foto.

jaromt

výborné

Janka-Ambrozova

fajn

hasič

Nádherne si ho...

Patrícia

Skvelé foto...

gaspiT

supiš

bororo

nice

DUDIS

.

Saroyan

Krásny čvirik a čistý záber, gratulujem

ivker

výborná

kvoky

krásne foto

kviktor

pekna

Johny18

Pekné

Marcela

veľmi pekné

TRA

fajn

Ingrid

skvelá

moni36

A kedže sa mi tá fotografia aj vtáčik páči dávam za ******