Nahrajte fotku z vášho zariadenia

UNESCO

Kutná Hora. V XIII. storočí sa tu ťažila až 1/3 európskej produkcie striebra, preto si, koncom XIV. storočia, mohli dovoliť vystavať päťloďovú katedrálu na počesť patrónky baníkov, Svätej Barbory. Zapísané na zoznam UNESCO v roku 1995.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
pepo55

@YeTee 💐drž sa,

chocan

ahoj, myslím, že to trafil

YeTee

@pepo55 A neporadil som si? Uvažujem, čo som si voči tebe dovolil? S kritikou nemám problém, na rozdiel od teba 😉 viď posledné extempore s iveta@zdenko. Aby ťa človek bral vážne, musel by si však vedieť o čom hovoríš a začať u seba, či tvojom⭐⭐⭐⭐⭐ "fanklube". Čo sa týka iných stránok, aj tam si medzi sebou "vychvaľujete" tí istí "flogači" a ostatní majú z vás (väčšinou) len zábavu 😉

pepo55

@YeTee to je úloha fotografa si poradiť,,a doma v kľude to doladiť.ja som ti to ukázal.že sa to dá,nato tu je habadej programov,na inej stránke by ťa poriadne sprdli,,za toto.ja som len upozornil na chyby a ty tasíš zbrane,,čo si si to dovolil voči mne,,uvažuj už ,,

YeTee

@pepo55 protiútok? V čom konkrétne? Radíš "málo svetla", pritom aj slepý musí vidieť, že tam, keďže bolo zatiahnuté a pršalo, žiadne svetlo nebolo. Čo by si navrhol? Blesk? Na tesno? Ako teoretik asi predpokladáš, že je tam priestoru habadej? Padá to? Atika medzi prvým a druhým poschodím je predsa v rovine.

chocan

fajn

pepo55

@YeTee .a protiútok je tu,,mrzí ma ,že takto sa k tomu staviaš,,

YeTee

@pepo55 radu? od teba ? Pre ktorého je krása https://flog.pravda.sk/foto-postrehy.flog?foto=722249 toto rozmazané 🤣 Skús začať od seba a svojho "fanklubu"

pepo55

@YeTee že si zákerak to viem a čakáš ako sa pomstiť,,to neunesieš radu,

YeTee

@pepo55 😂🤣😂🤣už sa teším na tvoju😉

pepo55

málo svetla,natesno to je,letí to,