Nahrajte fotku z vášho zariadenia

o pardon..

niečo milé z archívu, na rozlúčku

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
SONY-Cyber-shot-6.0

Žiadne - na rozlúčku... Tebe to nedá, aj tak aspoň občas nakukneš, zaspomínaš, premôžeš sa a aj napriek akýmsi smiešnym neprajníkom slovko - dve utrúsiš... Tebe to nedá, aby si sa nepodelila s krásou, s myšlienkou, ktorú možno niekto nepochopí, lebo nepozná súvislosti... Tento Flog nie je o súťaži krásy, po ktorej modelky zahodia šnurovačky, leukoplasti, zdrhnú z tvár líčidlá, dajú nohy na stôl a v rozťahaných teplákoch si budú môcť konečne normálne lebediť... Toto je o rozdávaní radosti, úsmevov, spomienok, často aj na také miesta, kde sa mnohí nedostanú... Často aj kvôli takým obrázkom, ktoré iní vidieť nedokážu... 📷👍

Tiger

:-DDDDDDDDDDDDDDD

DUDIS

nič sa nemení.. vojny zostali.. ahoj

J.BOND

perfekt f.

duzo

Nádherný záber.

Echinocactus

Super !

stefann

pekné

Tiger

Good Bye. C U at sme or other foto server Darling.

KomisarRex

Pani Daniela, Vaše fotografie tu budú chýbať. Je škoda, že kvôli jednému nevychovanému odchádzate z flogu. Ja som tu vzniesol tiež jednu diskusiu a odhalenie flogistu menom @Tiger, ktorý s Vami vždy viedol korektnú diskusiu, ale to ste boli iba vy. Tento človek je voči ostatným vulgárny a pokrytecky si založil ďalšie kontá (@fotografiska-komunista, @Voloda-Iljic-Einstajn, @Karlove-vary, @Vnuk-JC.......) aby mohol znižovať naschvál hodnotenia, robí mu to zrejme dobre, naviac je, ako som napísal, vulgárny. Keby kvôli tomuto človeku mali odísť všetci, ktorým uškodil, tak je flog prázdny. Ja som sa ním už prestal zapodievať, lebo ten človek napriek odhaleniu škodí ďalej, nemá žiadnu sebareflexiu. A predsa tu veľa flogistov ostalo. Nemusíte mi veriť, veľa flogistov tomu ale uverila keď si to spätne premietla, a našťastie ho väčšina ignoruje. Mojá prvá "fotka" jeho odhalenie plne dokazuje. Ak sa len predsa rozhodnete odísť, prajem Vám (ako sa tu hovorí) dobré svetlo a veľa novej inšpirácie!

byron

zloba vládne svetom ... Deniela bolo by lepšie, keby si svoje rozhodnutie zmenila, ale inak samozrejme rešpektujem ... veľa úspechov ti prajem R.

chocan

pekné

hasič

Foto veľmi milé, no nie už tak Tvoje rozhodnutie o odchode z flogu.

flora

Danielka, Tvoje fotografie sú krásne, precítené a originálne. Budeš nám chýbať. Prajem veľa krásnych záberov.

byron

pekne

daniela-quadrantid

Dakujem majinka, ja ich tu mam esdte velmi velmi vela, a som na inych serveroch...vies, ked niekto uraza tak bez priciny, odpadne chut, administratori tu nijako neriesia taky problem, neviete toho autora ani zablokovat a jeho komentare dlho strasia, aj ked fotku znepristupnite alebo vymazete. Jedine, co sa da urobit, je pridat nejaku, aby dalsie komentare vytlacili z historie tie predchadzajuce. Ja som urobila hadam dost pre Slovensko, aby som musela znasat chore prejavy takychto ludi.

majina

Mam kamaratku,ktora mi povedala,že si často pozera fotografie,alebo sťahuje napriklad ako tapetu na mobil fotografie z flogu,takže si myslim,že to je pekne,nie len hodnotenie flogačov,ved tie fotografie vidi všelikto a to ani nevieme koho možno potešia,takže je to take niečo pekne zanechane aj do buducna :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

harmonika138

Je škoda,že si sa tak rozhodla. Je škoda,že sa tak väčšinou rozhodnú tí lepší. Aj preto to tu ide dolu vodou. ... Rád som sa vždy pristavil pri Tvojich originálnych farebných dielach. Prajem Ti všetko najlepšie,nech sa Ti darí ! (Ak sa raz rozhodneš opäť prispieť fotkou na tento "umierajúci" flog, budem rád, ak si to tiež dovtedy nerozmyslím.)

lubi

krásne

DL

pekná fotočka :)

majina

pači :-)))