Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Večer na Korze ...

... samozrejme, že letný! Dávam pre našu Konvalinku a ostatných, ktorí majú historické centrum radi a majú naň pekné spomienky! Tak snáď sa Vám bude tiež páčiť ...:-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ján-K.

Thanks Kalimerony!

Kalimerony

A nice night street :-)

furčake

Pekné foto s krásnou atmosférou

Ján-K.

Ďakujem Viktor!

vsk

pekne farebne spracovanie 5*

Ján-K.

Ďakujem zuzu! Mám radosť!

zuzu07301

páči

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým, bogo, Vetrík, Ivanko a Danielka za návštevu a pekné písmenká: Bogo: Hovoríš, resp. píšeš mi z duše! Bol som nedávno na jednom vynikajúcom sympóziu o fotografii, ktoré organizoval IDF, Praha a podozvedal som sa tam spústu zaujímavých vecí a noviniek, ako to už na takýchto stretnutiach býva. Či už oficiálne v prednáškach, alebo neoficiálne v besedách s účastníkmi. Okrem iného tam v diskusii jeden fotograf povedal túto veľmi peknú a výstižnú vetu: "Bez rychlého auta asi těžko uděláte rychlostní rekord a bez dobrého foťáku dobrou fotografii..." :-) Ja myslím, že len plne potvrdzuje Tvoje slová! Ivanko: Ďakujem moc za gratulku! Veľmi si potešil! Danielka: Ďakujem moc! Asi ako bogo, že?

daniela-quadrantid

blahozelam janko, jasne, ze kvalitna fototechnika je nevyhnutna, podarilo sa :)

ivan

Príjemné foto,aj atmosféra.Gratulujem...

Vetrik

Pripájam sa ku gratulantom.

bogo

Máš pravdu, fotku robí fotograf a nie foťák. Ja som to skôr myslel obrazne, rivalita medzi C a N je veľká ( a niekedy, keď čítam niektoré diskusie na webe, až smiešna). Podľa mňa sú to lídri vo fototechnike a je len dobré, že z ich súperenia ťažia fotografi. Ale predsa len, kvalitná fototechnika je pre dobré fotky nevyhnutná... Prajem všetko najlepšie !

Ján-K.

Ďakujem gosssh! S tým zbytkovým denným svetlom máš plnú pravdu! Ja si dokonca myslím, že práve to zbytkové svetlo je jedným z prvkov, ktoré robia krásu podvečerných a skorých večerných fotiek!

Ján-K.

Jeej! To je gratuliek! A akých pekných! Zo srdca Vám všetkým ďakujem: Karabín 1, priateľ Nobody, Danielka, Helka, Gabika, nadšenec, Braňo, Vetrík, evina7, PEMAU, Ivash, Leho-tanka! Mám z nich naozaj velikánsku radosť! Bogo: Veľmi si vážim Tvoju návštevu a pekné slová! Veľmi si ma potešil! Ďakujem Ti strašne moc a si tu kedykoľvek vítaným hosťom! Ináč ja osobne nerobím rozdiely medzi canoňákmi a nikoňákmi, pretože si myslím, že všetkých nás spája (alebo by mala spájať) láska k foteniu a fotkám!

gosssh

fajn pohodová atmosféra ...pomohlo aj prirodzené zbytkové svetlo

leho-tanka

blahozelam k topke....:-)

ivasch

Výborná Janko, blahoželám

PEMAU

srdečná gratulácia!!

evina7

srdečná gratulka :)

Vetrik

Janko priblížil si nám krásu západu. Dýcha z toho skvelá atmosféra. Paráda.

Braňo

pekna vecerna:) pekna obloha :) 5*

bogo

Aj keď som "canoňák", musím pochváliť kvalitu a čistotu záberu Nikona. Veľmi pekne si zachytil modrú oblohu tesne pred zotmením, málokto myslí aj na tento moment. Pekná kompozícia zbiehavých línií. S DOF si sa vysporiadal parádne. Dynamika korza úžasná. Blahoželám !

Chaine

Janko blahozelam ku skutocne utesenej TOP a vytesujem sa s tebou :)

helka

blahozelam k Topke!

daniela-quadrantid

blahozelam Janko,dobra atmoska, tiez to dobre poznam, to si tiez len tak oprel ? Pozeram, ze si mal iba 200 ISO, ja si po kompakte tazko zvykam, ze mozem na vyssie :)

nobody

blahozelam

Karabin1

veru pohladil, gratulujem

Ján-K.

Ďakujem Gabika! Mám radosť, že som pohladil očko!

Chaine

Strasne pekna fotocka... Naozaj sadnut si na kavicku... Moc si ma potesil :)

Ján-K.

Ďakujem PEMAU! Som naozaj veľmi rád, že sa fotka vydarila a že sa páči! Ja myslím, že je to asi ten najkrajší pocit fotografa... A keď sa mu ešte aj podarí zachytiť fotkou atmošku a podať ju ďalej, tak to má myslím bonus navrch!

PEMAU

veru tak,len si niekde sadnúť v príjemnej spoločnosti a dať si kávičku...láka to,a z tejto to priam vyžaruje!

Ján-K.

Ďakujem Marti a priateľu Nobody! Som veľmi rád, že sa Vám korzová náladovečka páči! Nuž Nobody aj ja by som sa na tú dobrú kávu buď u Maximiliána, alebo tej rakúskej cukrárni naproti nenechal dlho presvedčovať! Nuž a pokiaľ by sa nedajbože aj tá príjemná raketa našla, tak by to bol bonus navrch! ...:-)))

nobody

paradicka pohodofka z nej sala, dal by som si nejaku kavicku s nejakou prijemnou raketou...5

Marta

parádne foto *****

Ján-K.

Podotýkam fefe, že nie som profík a fotkami sa neživím!

Ján-K.

Nuž fefe, držím Nikon v rukách už vyše 40 rokov (začínal som s Nikkormatom s objektívom 1,4/50 a teraz fotím D300 a D3 - medzitým bola samozrejme spústa ďalších Nikonov). Takže typickú kresbu Nikkorov mám v oku a bolo by hanbou, aby som ju za tie roky nepoznal! Jednoducho s tými objektívmi fotím a ich typickú kresbu som sa tak naučil...:-) Mimochodom, toto je fotené Nikkorom 2,8/24-70 a ako sám vidíš, jeho ostrosť, kresba a rozlíšenie sú vynikajúce aj pri extrémnych podmienkach ...:-)

fefe

príjemná fotečka vdaka za koment, objektív si trafil, síce neviem podla čoho /možeš vysvetliť/ ale až to máš v oku, potom klobuk dole,

Ján-K.

Ďakujem leho-tanka! Mám naozaj radosť!

Ján-K.

Ďakujem Stando a Juraj! Som veľmi rád, že sa fotka páči! Ináč modrá obloha je typickým znakom podvečerných a večerných fotiek. Obyčajne, čím je to neskor fotené, tým je obloha tmavšia. Typické neskoré nočné fotky majú už čiernu oblohu.

leho-tanka

pekna..5*

Juraj

pekná korzová :-)))

Stando

Pekná fotečka.....aj obloha je pekná modrá :-)

konvalinka

:-)

Ján-K.

Tak-tak, Konvalinka! Vidí, vidím ... :-) A toho duch možno vidia i tí ďalší, ktorí si Korzo spájajú s mladosťou! ...:-) A som veľmi rád, že som Ťa fotkou potešil! Ďakujem!

Ján-K.

Ďakujem EyR! Som naozaj veľmi rád, že sa fotka páči!

konvalinka

wawki, v stredu si prešiel korzom a fotil si ducha našich mladých časov :-) vidíš ho tam, pravda? ďakujem veľmi pekne za obrázok, toto mesto mám rada a vidím, že aj ty naň nezabúdaš :-) ***** VĎAKA!

EyR

krásne foto 5*

Ján-K.

Ďakujem Ladislav! Práve o zachytenie tej atmošky mi šlo! A som nesmierne rád, že to oceňuješ!

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za kuky a pekné komenty! Som veľmi rád, že sa Vám fotka páči! Marek: Fotil som to naschvál s prioritou clony, aby som pekne prekreslil celú ulicu, včítane tých domov v pozadí. Tých rozmazaných ľudí som práve tak chcel, aby vyjadrili nielen dynamiku pohybu ale aj čulý ruch, ktorý tam vtedy bol. Naozaj tam bola premávka ako na pražskom moste a ja som bol rád, že do mňa niekto nevrazil ...:-) John6698: Ďakujem a som veľmi rád! Jupiter: Trafil si klinec po hlave! Práve o tú náladu a atmošku mi na tejto fotke predovšetkým išlo! Helka: Ďakujem moc a som naozaj veľmi rád!

dladislav

super, má to atmosféru

helka

velmi pekne foto 5*

Jupiter

pekné náladičkové

john6668

Pekny' za'ber!

mareceko

paci aj s rozmaaznutymi ludaami :)