Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Jesenné sestričky

Pohľad na dvojicu pukov ruže Tennerife v dopoludňajšom slnku. Čoskoro rozkvitnú a ich kvety budú mať krásnu žlto-oranžovo-červenú farbu a ich priemer bude tak 17-20 cm. Dávam pre všetkých, s prianím krásneho zbytku víkendu, hlavne však pre našu Olinku, zvanú Džamila 13 s tým, že aby tu zostala i naďalej medzi nami, aby sme sa mohli všetci tešiť z jej krásnych fotiek. Pretože som fotku dnes neplánoval dať, z časových dôvodov fotka prakticky nie je upravovaná, sú len dorovnané úrovne, odfiltrovaný šum a jemne doostrená.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
helka

velmi pekne foto Janko,dakujem za navstevu u mna,ja len tak uchytkom "beham"po flogu...staram sa o choreho vnucika a on je najradsej,ked vypnem pocitac a venujem sa len jemu..ale mne to neda,na flog musim a musim...uz je to aj pre mna asi droga...ale casto flogujeme aj spolu...

ivan

krásne ružičky...

milkafoto

sú krásne

Jarmila

až teraz som našla tieto krásne sestričky

entva

su prenádherné, myslím, že aj voňajú.... za toto chcem veľmi poďakovať!!!! "Oko fotografa vnímá věci, které jiní většinou nevidí. Pamatujte však, že jeho duše je citlivější než film, který má ve foťáku. Proto chvalte jeho dílo bez omezení ale kritizujte s mírou!"

furčake

Už teraz pekné, a čo potom, až sa celkom rozvinú.

SONY-Cyber-shot-6.0

Neviem prečo by si mal tie ruže prikrášľovať. Veď sú nádherné také, aké sú... No a ruža poteší každého. Niekedy aj ako spomienka, úcta či vďaka... Veď spomeň si sám, koľko ich dostal náš priateľ Viktor.vsk...

Ján-K.

Ďakujem Konvalinka! Nuž s tým nepárnym počtom to bude asi pravda, pokiaľ sa týka darovania kytice ...:-) Ja som toto však skôr bral ako fotku...:-) Keby tam tých pukov bolo viac, nuž neviem ... Vyskúšam a uvidím. Premyslím nejaké šikovné kompo ... Našťastie ešte stále kvitnú, aj keď dnes tu lialo ako z krhly ...:-)

konvalinka

ďakujem, Janko, že si sa prebehol po Roháčoch a sťahoval si pre mňa hviezdy z neba, Tvoje ružičky sú krásne, len mi ťažko padne ich párny počet, ale to je subjektívny pocit, krásne a nežné sú puky ruží, najmä keď ide o Tennerife... :-)

Tinka

woow! super

anina

svetlo Ti ozaj prialo..vydarené :-)

jano63

pekné

Džamila

Janko, ďakujem pekne ružičky sú skutočne nádherné...po rozkliku vidieť na nich každý detail....veľmi si ma potešil...prečítala som si tvoje komenty aj pod mojim torzom, ktoré tu ešte zostalo ako memento....nevravím, že nikdy, ale zatiaľ to tak cítim.....máš pravdu, priateľov mám odtiaľto veľa a s tými ozajstnými som v každodennom kontakte....peknú nedeľu ti prajem....

Ludmar

veľmi pekné, dobre sa na to díva

Marcela

janko, pekné ružičky

Ján-K.

Ďakujem Vám! Som nesmierne rád, že sa Vám moje kamošky páčia! Ešte prosím to biele v strede listu je postrek a nie prepal...:-) Z časových dôvodov som ho neretušol, tak sa ospravedlňujem!

Juraj

veľmi príjemné sestričky

Biwa

Krasna foto! Dakujem za komenty.