Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Stará radnica, Brno

Aj s nočnou cyklistkou...:-) Fotené z ruky. Dávam pre nášho Jožka menom Joe, pretože viem, že má Brno rád a samozrejme pre Vás, ktorí máte radi nočné. Pekný zbytok víkendu všetkým!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
kajulak

........nádhera !

ppp

nočný úžas.... nádhernááááá...

Echinocactus

Páči sa mi !

DUDIS

hmm

Pancho

Pekne foto janko a uhadol si ano bola to voda.

Ján-K.

Ďakujem Vám! Mám radosť, že fotka potešila! Dodo3448: Nuž nový foťáčik ešte len príde, aj keď je už objednaný. Však potom nejaké fotky samozrejme dám a podelím sa o dojmy. Pre Tiger: Ďakujem Ivanko! Aj ja si myslím, že D3 si naozaj zaslúži oslovenie sir! Je to úžasná mašina!

BUBNUphoto

fajn

bexapel

pekná fotka

Jarmila

príjemná večerná

dodo3448

prajem vela peknych fotiek s novym fotakom...

Tiger

Fuuuuuha. Nocna fotka a ostra cyklistka! Klubuk dolu pred tebou, aj pred sirom Nikonom D3. waw waw waw....

nefotim

to bolo ešte cez víkend? dnes ráno cestu do práce mi tiež križoval naprik okolitemu snehu zdatný cyklista otužilec..nie tak je to z oktobra, aj tak ´fajný´ mestský záber

kvoky

veľmi pekná fotečka no a klobúk dole pri iso 5000 , to by som ja s tým mojim nikonikom toho moc nenafotil

bibi67

parada janko, ako vzdy... :)

Joe

Ďakujééééééééééééééém

Patrícia

Pekné foto...Janko ďakujem za návštevu.

imrych

Dobrá. Ďakujem za kuk k mojím foto. Prajem dobré svetlo.

Ján-K.

A ešte pre konvalinku: No Nikoni sú naozaj od predvianoc vypredaní. Takže s tou D7000 si mala naozaj šťastie! Len sa čím skôr skamaráťte (je to mimochodom úžasne priateľská a aj veľmi múdra mašinka) a som si istý, že sa z Vás stane nerozlučná dvojica! Držím palčeky a nech Ti foťáčik slúži a robí radosť!

Ján-K.

Ďakujem Vám! Som veľmi rád, že sa fotka páči! Dal som ju sem práve kvôli tej cyklistke. Je to taká ukážka neustáleho posúvania hraníc digitálnej fotografie. Pred nejakými 10 rokmi zachytiť z ruky na ulici pri večernom osvetlení rýchlo sa pohybujúci objekt, ako je tá cyklistka a v takej ostrosti a kvalite ako je na tejto fotke by asi bolo neveľmi reálne, resp. otázka náhody a šťastia. No a dnes je to realita ...:-) Ten pokrok vo fotografii sa doslova rúti dopredu a to v každej oblasti. Či v konštrukcii foťákov, objektívov alebo softwarových nástrojov ...

helka

výborné foto

milkafoto

Veľmi pekné foto

Jupiter

ISO 5000, skvelá práca

konvalinka

ako vždy, pekná večerná :-) budeš mať prvú D4, ja som v BA mala posledný Nikon D7000, v decembri bol komplet vypredaný, ani by si neveril, že z MEGAFOTO, s.r.o. na Račianskej 81... :-) zatiaľ sa zoznamujeme, ale vyzeráme na dobrých kamošov! :-)

Chaine

Utesena nocna fotka, Janko a tesim sa na tie s tym uplne novym fotackom, co ti pride :) Cyklistku si nachytal, ako nema zapnute svetlo :))

Ludmar

Páči sa.

Ludmar

Krásne foto. Ďakujem za návštevu a za zaujímavé komentáre. Pekný deň prajem.

fujifilm

paráda ako vždi :) čakal som na niečo nové nočné! A D3 v exife potešila :)