Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Petrovské vežičky

Petrov a veže katedrály sv. Petra a Pavla sú jedným zo symbolov mesta Brna. A takto krásne sú v noci nasvietené. A mne nedá, aby som sa s Vami o tento, myslím celkom pekný pohľad nepodelil. Takže pre všetkých, ktorí majú radi nočné ...:-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Joe

ach jaj,to ma berie u srdca,Petrov furt

Jarmila

veľmi pekné

Vetrik

Najviac sa mi páčia farby na tomto úžasnom diele.

dodo3448

krasa

carlos.s

Pěkné Honzo, jen škoda, že málo z nich vidět, z vlakového nádraží, tedy z té oblasti byl Petrov dobře viditelný, ale to asi dlouhé sklo třeba tam :-)

hortinka

krásne nočné foto, obdivujem

Jupiter

pekne sú nasvietené

RasG

pôsobivé / páči sa mi

slovakia13

+++++

duzo

Páči sa.

helka

nádherný nočný pohľad,nádherné foto,Janko

konvalinka

Tvoja nádherná nočná klasika s vitrážovými farbičkami, krásny deň, Janko! :-) už sa budem musieť vytrepať na Moravu, bo tam krásnej krásy jesto!

Chaine

Janko som rada, že si sa podelil, je to úchvatný nočný pohľad, taký ako len Ty vieš... krása :)

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som rád, že sa Vám fotka páči! Je to fotené pevným ohniskom 1,4/50 mm, perspektívu pohľadu zospodu som naschvál nekorigoval, aby som tým zdôraznil výšku katedrály.

Echinocactus

+

bublina

+

leVarie

Áno, majestát vežičiek. Veľmi pekné nočné foto. ... a vďaka za návštevu. :-)

Juraj

veľmi pekné!majestátne vežičky

LuckaF

je to pekná katedrála, poznám..a krásne nočné foto, na to si macher :)

fujifilm

Leica je strašne predražená, za cenu Leici M9 mám D4+ 24-70 2.8 čo je 2* tak dobrý fotak :) ale tak tažia z histórie a imageu. Máš skusenosti so značkou Mamiya? na škole máme jednu starý model 645, 100s na fotenie v ateleri (stredoformát na film) je z 80tich rokov zhruba

Ján-K.

No ja myslím, že zatiaľ FF majú slušne zvládnutý len Nikon, Leica a Canon, čiastočne ešte Sony. No a ceny Leica sú fakt pecka!

fujifilm

užívatelia Pentaxu už dosť dlho čakajú na FF od Pentaxu, zatial nič :) s objektívmi je to trochu problem, dosť vela ich nieje na FF, z mojich sú len dva Pentax 50 1.4 a Sigma 70-200 ale mne zatial stači čo mam :P (aj ked FF je FF, tá priestorovosť snímnkov je tam vidno)

nefotim

paradne vežičky

Ján-K.

D400 oficiálne ešte nie, mala by to byť náhrada D300 a D300s - aspoň sa tak vraví...:-) Ale presne sa bude vedieť až vtedy, keď ju Nikon oficiálne predstaví!

Ján-K.

Ináč osobne sa domnievam, že hodne pokročilých amatérov, ktorí ešte fotia na formát DX prejde v blízkej budúcnosti na plný formát a to aj vďaka D600. Objektívy budú môcť použiť a kvalita bude niekde úplne inde!

fujifilm

aj mne je sympatický :) a počul som aj o D400 ale neviem či je to už oficialne?

Ján-K.

Je to veľmi malá, ľahká a veľmi šikovná mašinka! A robí veľmi krásne fotky!

fujifilm

vdaka za komenty, potešili :) k tomu hasičovi, je tam zvyšená tonalita kvôli celkovému pôsobeniu. čo hovoríš na novú D600vku?

Ján-K.

Ďakujem Fujifilm! Som veľmi rád, že sa páči! Je to predsa len symbol mojho mesta ...:-)

fujifilm

krasny detail