Nahrajte fotku z vášho zariadenia

ob-(v)-racač

Podľa toho, kto to ako zvládne... :-) Je to v podstate praktická ukážka pre vodiča a posádku, ktorí sú samozrejme pripútaní štandartným pásom, aby si vyskúšali, čo sa deje, ak sa vozidlo prevráti na bok, na strechu pri dopravnej nehode... Samozrejme, toto je plánované s tým, že posádka očakáva akúsi situáciu... Ten, kto je nepripútaný, alebo zle pripútaný, si zrazu uvedomí, koľko neupevnených predmetov lieta v kabíne vozidla a najmä, čo robiť a akým spôsobom sa dostať z prevráteného vozidla.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
stefann

môže zažiť každý vodič,ale neverím,že sa na takú situáciu dá pripraviť,je to okamih a fakt pomôžu len zapnuté pásy...zaujalo

hasič

Aháááá... ďakujem za vysvetlenie, nenapadlo ma to.

SONY-Cyber-shot-6.0

@hasič Je to v podstate praktická ukážka pre vodiča a posádku, ktorí sú samozrejme pripútaní štandartným pásom, aby si vyskúšali, čo sa deje, ak sa vozidlo prevráti na bok, na strechu pri dopravnej nehode... Samozrejme, toto je plánované s tým, že posádka očakáva akúsi situáciu... Ten, kto je nepripútaný, alebo zle pripútaný, si zrazu uvedomí, koľko neupevnených predmetov lieta v kabíne vozidla a najmä, čo robiť a akým spôsobom sa dostať z prevráteného vozidla.

hasič

a prosím pekne kvôli čomu že ho takto prevracajú???

pepo55

nó dačo nové.

Ján-K.

Nuž radšej neskúšať!