Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Dom sv. Mikulasa

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
DEFences

Tak to je ozaj že... poznám jednú takú osôbku, ktorá má aj výbavu, aj talent, ale NECHCEEE... nechce sa jej chodiť do lesa a pod. lebo podľa nej je to ďaleko. :-D Heh... ináč fotky učím v Humennom. Tu je link pre viac INFO: http://www.fotokruzokoa.estranky.sk/

Vamp_girl3

no najhorsie je zahodit talent.. lenivost,nezaujem.. ucis fotku hey?.. a kde ?

DEFences

Jasnačka! Pred rokom som začal vyučovať fotografiu stredoškolákov začiatočníkov, no ešte predtým som vytvoril plagát. Uviedol som tam okrem informácií kde, čo a ako motiváciu vo forme: "Tu nie je dôležitý fotoaparát, ale ako sa s ním naučíte pracovať!" Dnes som milo prekvapený ich tvorbou! Samozrejme bolo by "blbé", keby fotograf šiel fotografovať napr. svadobnú hostinu s mobilom... asi by ho už viac nikto nepozval... ale, ak sa jedná o obyčajné, bežné životné situácie, postačí hoci aj mobil. Aj on dokáže vylúdiť hodnotnú fotografiu. Stačí sa naučiť fotograficky myslieť, mať talent a všetko sa dá: Ako Einstein povedal, 5% talentu a 95% snahy!

Vamp_girl3

ale celkovo nejde len o neho..tvorba inych ludi ktory su tiez amatery ma ocarila.. ale ja len komentujem :)..

DEFences

Vamp_girl3: Tak ten pán Dave Hill má na statíve 2 x Canon Mark II, s ktorými fotí súčasne pred zeleným plátnom nasvieteným výbavou za ťažké prašule atď. atď... nehovoriac o skúsenostiach a množstvom úspešných fotografií, ktoré má za sebou. Preto sa naň ani nechytám a preto sa ho môžem LEN POKÚŠAŤ napodobniť... Možno raz... Ale samozrejme, to nie je cieľ mojej tvorby.

DEFences

Yukoner, pýtaš sa, že prečo ten Photoshop? Len tak pre radosť... Aj nahých báb máme dosť a predsa sa nájde niekto, kto do hádže ďalšie polienko do ohňa, však? Prečo? Najskôr tiež: LEN TAK PRE RADOSŤ! ;-)

Vamp_girl3

Kukla som si tvorbu Dave Hilla..:D aa ako klobuk dole.. nadhera.. ma skusenosti prax vsetko.. alee mne to vobec nejde k tvojej fotke.. aa ako dakujem :D lebo ma to ocarilo aj ten pan aj HDR ..:)

Yukoner

Preboha, preco ten Photoshop ? Vsak plagatov mame dost.

DEFences

...aaale je! Pozri sa napr. na TENTO kostol a popremýšľaj či sa len predsa niečo dokonalé nenájde... :-)

Pista

ale dokonalé nieje nič...

DEFences

Áno, chcel... svätožiarou som chcel vyjadriť, to, čo by mala svätožiara vyjadrovať. :-D A máš pravdu, je to HDR fotografia vytvorená cez Photomatix a upravovaná vo Photoshop-e. No rád by som zistil postup, ako upravuje fotografie Dave Hill, aby bola moja "tvorba" úplne dokonalá. :-)

Pista

ak tou akože svätožiarou chcel niečo vyjadriť tak ok , ale pre mňa je to moc HDR

DEFences

JA?! :-D Ty si dala môjmu pekne zvečnenému kostolíku podsvietenie! :-D

Vamp_girl3

joj rob si srandu :D

DEFences

presne tak. Bavím sa, len keby som toho času mal viac... avšak nevadí, zopár fotografií vyšlo a to je základ. :-)

Sjuzi

... no fajn.... sa bavíš a to je dobre

DEFences

Však?! Aj mňa zaujal... :-D

Džamila

už som sa predtým vyjadrila - zvláštny štýl ale zaujímavý...

DEFences

nie, svätožiara! :-D

Vamp_girl3

podsvietenie ?