Nahrajte fotku z vášho zariadenia

"Dog"

Séria - "Animals" FB: Diana Kradgača photography

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Diana-Kradgaca

Vážim si všetky vaše komentáre, včera večer, keď som si ich prečítala, vyčarili mi úsmev na tvári a za to ďakujem :) Čo sa týka odkvapu, ja som sa pri fotení vyslovene posúvala, aby tam bol :D páčilo sa mi to celé domáce prostredie a pôsobilo by to na mňa neprirodzene, ak by dom nemal niečo také dôležité. Jednoducho mi to tam sedelo. A ohľadom modelky, mala som tento istý problém. Ale som rada, že som nikoho nevedela nájsť, pretože fotky, ktoré nevyjadrujú nič okrem ženskej nahoty; jej krásy, keď je nahá či sexuality - s takými by som spokojná nebola. Čas prešiel, nápad prišiel, žena sa našla a v spojení prirodzenosti, hodnoty a významu mi všetko dáva zmysel :)

nefotim

ako dudro, ten odkvap, tiež ja neznalým okom by som prijala červené ruže hádam o nejaký odtieň slabšie ale mohol to byť zámer že tak pútajú, a tiež zips na podhlavníku, predpokladám pre ľudí, lebo nos by som tam predsa len nepoložila...ale na flog je to veľkmi pluskové oživenie a myšlienky

dudros

nezvyčajné foto na flogovské pomeri !! a len 3 x hodnotené -- och typický flog , ale niet sa čo čudovať , ale nie to som chcel , veľmi zaujímaví nápad , kompo na stred mi nevadí , ale zavadzia mi ta odkvapová rúra . a ešte ma neskutočne hnevá že je takú modelku ani bohovi neviem nájsť , neviem čo je to dnes za dobu , ale keď niekde spomeniem ze by som si vyskúšal fotenie aktov , tak hneď je reakcia také ze akt = porno , pritom ja som slušný chlapec , nehryziem :-) foto každopádne dobré .

garmont7

Zaujímavá myšlienka

Diana-Kradgaca

Pekne dakujem (e) :)

bembo

mooc pěkný.

majina

zaujimave,pekna poza