Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Hay! Rolzz

Klasický záber balov zo slamy. Túto fotografiu je možné si zakúpiť digitálne alebo ako 61x91cm plátno tu: http://500px.com/photo/41186378 licencia: Creative-commons-attribution-NonCommercial-NoDerivs

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Fency-Photography

to @stanislav-orolin: áno je to možné, aj som uvažovala či nie je správnejšie použiť slamu, originál fotka, ktorú nájdeš na 500px nebola takmer vôbec doostrovaná, len minimálne a táto áno je, nakoľko tieto fotky putujú aj na FB, kde výrazne trpí kvalita aj ostrosť (mimochodom tá slama je celkom ostrá aj naživo :D). Je mi ľúto, že ste to niekoľkí zobrali ako reklamu, žiaľ chcela by som môj koníček vypestovať do profesionálnej kariéry, je to tiež krok, ktorý mi k tomu môže pomôcť. Myslím si, že ak by hocikto z vás ponúkal určitú fotku na predaj, snažil by sa každou možnou cestou prilákať potencionálnych kupcov, naďalej však budem prezentovať svoju bežnú tvorbu a ospravedlňujem sa tým, ktorých sa to "dotklo". Ešte sa len v živote zaúčam a očividne internet je veľmi citlivým osím hniezdom, do ktorého by som nerada pichala :)

Stanislav-Orolin

Sú to balíky slamy z obilia , nie zo sena ! Aj trochu softvérovo preostrené. Aj ja si myslím, že toto nie je reklamný flog.

RasG

páči sa mi

leVarie

myslela som, že je toto flog pre nadšencov fotografie :(( škoda

mashakarolovdvor

peknééé