Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Autoportrét

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
granko

pre mna super

DUDIS

ok tá biela je silná biela a nijako som s nej kresbu nedostal.. aj keď mi prepaly ukazovalo ako pár bodov.. nie je to masívny prepal ale vyzerá tak.. hej.. a tiež som chcel ešte predtým napísať že to nie je dôležité,..

ruiger1

s orezom suhlasim a co sa tyka prepalu ziaden nevidim :), avsak kazdy mame iny monitor, rozhodol by papier, pekny vecer prajem do debaty :)

petokato

ja prepal nevidím. zameraj sa viac na hlavu a skús to bez tej ruky hore. póza fajn a pokiaľ si išla po takomto farebnom výraze, nemám nič proti

Fency-Photography

to @DUDIS Ďakujem za kritiku, s rukávom máš pravdu, nevšimla som si to až teraz...S bielou nesuhlasim...išla som po takomto Looku a biela nie je prepečená je asi jeden až dve jednotky pod maximálnou bielou, na kvalitnejších monitoroch v nich vidieť detail :)

DUDIS

ok.. REZAť BY BOLO TREBA CCA 15% DOLE ABY SI sa zbavila kusu rukávu.. vyzerá to ako keby nemala ruku.. a kompo bude lepšie.. biela je dosť v prepale a nepomohol ani postprocesing.. možno pri exponovaní bole treba dať pozor.. keďže to nie je report ale niečo pripravené.. na expozícii si treba dať viac záležať.. tónovanie je diskutabilné.. tu celkom ok..

and

krásne v každom rožku ... :-)) *****