Nahrajte fotku z vášho zariadenia
Ak ešte nemáš konto, môžeš sa jednoducho a rýchlo zaregistrovať.
Zlatá hodinka od:
Si si istý, že chceš túto fotku vymazať?
Jeden z najkrajších hradov. To je asi pohľad zo smeru od vlakovej stanice.
Pekný
@Ján-K. Ja tiez' es'te v s'kolsky'ch laviciach v roku 1959...
Pekná. Prvý krát som tam bol na školskom výlete zo 6. triedy ZŠ. Odvtedy ešte niekoľkokrát, ale vždycky, keď vidím fotku alebo idem okolo tak si spomeniem na tú prvú návštevu ... :-)
Zisti čo všetko sme na Flogu vylepšili.
prihlásiť / registrovať