Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Oravsky

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Jupiter

Jeden z najkrajších hradov. To je asi pohľad zo smeru od vlakovej stanice.

don

Pekný

Jano0626

@Ján-K. Ja tiez' es'te v s'kolsky'ch laviciach v roku 1959...

Ján-K.

Pekná. Prvý krát som tam bol na školskom výlete zo 6. triedy ZŠ. Odvtedy ešte niekoľkokrát, ale vždycky, keď vidím fotku alebo idem okolo tak si spomeniem na tú prvú návštevu ... :-)