Nahrajte fotku z vášho zariadenia

F1

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tiger

nejake vyzehlene foto! :-D

chocan

@YeTee vieš čo, nechaj to tak

YeTee

@chocanko, ako si na to prišiel, že ho hájim? ad.1) zatiaľ, čo ostatní hlasovací roboti ochkali a krochklali nadšením, bol som prvý, ktorý upozornil, že to nie sú "fotky". ad.2) kedy si sa na tých 568... aj pozrel, tak by to aj tebe "snáď" došlo.

chocan

@vidiecky-fotograf a kde sú? To sú tie Fikcie? Neprosím. Howgh.

vidiecky-fotograf

@chocan Aby sa to trochu ukľudnilo, tak som písal o IA art, možnom uverejňovaní, respektíve vytvoreniu podskupiny pre tieto produkty. Ale na Tvoju žiadosť so zverejnil moje fotografie z potulkou po svete. Môžeš ich ohodnotiť.

chocan

@YeTee sem to nepatrí.

chocan

@YeTee Fajn, viem. Prečo ho hájiš? Chcel som len povedať, že nech si zavedie nový flog na upravené, vyrobené fotky s AI, ale tie nech sem nedáva, lebo tu dávajú iba iba fotografi bez AI.

YeTee

@chocan ved tu má 568 ... bez AI. Nestačí ti to 😉

YeTee

@MATYX55 myslím, ze tebe by pomohol skôr 😀 zjavne to nezvládaš.

chocan

Veľmi pekná práca, môžeš sa ňou živiť, ale ukáž, čo dokážeš bez AI.

vidiecky-fotograf

Pýtam sa, že prečo neexistuje žiadna skupina, kde sa ľudia neosočujú. Treba si zapamätať, že každý človek je jedinečný, preto mám iné názory, iné veci sa páčia. Ak keby sme dvaja nasnímali ten istý objekt, výsledná fotografia bude odlišná. Pri tvorbe fotografií AI ak chceš byť profesionál, plne využiješ všetky znalosti z fotografovania. Ja som začínal na ČB kinofilm. Keď prišla farebná fotografia, fotografovanie sa stalo jednoduchším. S príchodom digitálnej fotografie a post produkcie opäť jednoduchšie. Už ani digitálna fotografia a postprodukcia nemá veľa spoločné s reálnym svetom. Pokrok ide do predu. Ja mám tohto roku 60 rokov a plne využívam všetky výdobytky sveta, čo mi ponúkne. Teraz sa venujem AI v textovej forme. vo fotografii a začínam animácii. A popri tom aj fotografujem aj digitálnou zrkadlovkou. Na 60. dostanem novú....

MATYX55

YeTee mal by si navštíviť psychiatra,pokiaľ nie je neskoro...

YeTee

MATIX55 pred 7 hodinami profesionálna a kvalitná práca fotografa... ***** Už dávno som sa tak nepobavil na 😂🤣😂

FerSa

... foto je veľmi pekné !!! ... okrem stromov nahnutých doľava, vytvárajúcich dojem celej expozície nahnutej doľava nemôžem tomu nič moc vytknúť. ... treba byť ale v tomto smere opatrný, ešte nevedno aké emócie umelá inteligancia vyvolá 🙂

stevo143

pekné

vidiecky-fotograf

Táto fotografia bola vytvorená mnou ale nie klasicky. Pretože ako uviedol Ludmar, fotografií s takýmto zameraním na rodinu, deti, šťastie je ako šafranu. A tak v rámci nových možností a mojej zanepráznosti po večeroch vytváram akési relaxačné fotografie pomocou umelej inteligencie, v tomto prípade sa jedná o MidjournejV5 o ktoré sa delím so svojimi priateľmi na Facebooku.

YeTee

len asi nie toho "vidieckeho" 😉

MATYX55

profesionálna a kvalitná práca fotografa... *****

flora

krása !

Ludmar

Nádherné, kvalitné foto. Páči sa mi aj farebné prevedenie a fajn bokeh. Škoda len, že podobných záberov ľudí je na flogu ako šafránu. A keď aj sú, nevenujeme im dosť pozornosti.