Nahrajte fotku z vášho zariadenia

máj-lásky čas

peniarka nížinná

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
pepo55

@Iveta-Zdenko ok, ses ootal😀

Iveta-Zdenko

modem sa opta na co bolo ostrene? Na to logo?

don

Pekne

kajano

vystihnuté

Jano0626

Kra'sa!

Ján-K.

Tak, tak ... :-)