Nahrajte fotku z vášho zariadenia

ríbezle

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
don

Páči sa mi..

DL

Super zladené s hrnčekom👍

pepo55

@rekmarek @kajano vďaka, niečo na džem, a aj do demižóna aby bolo😀👍

pepo55

@stefann Štefan, dík 👍

kajano

práve teraz ich pasírujeme

rekmarek

Pekné!

stefann

Super (majstre zátišia)