Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vítochovský kostelíček

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
harmonika138

@Ivana-S - môj švagor pochádza z Dalečína. Jeho príbuzná nám prenajala na niekoľko dní chalupu. Odtiaľ sme si urobili zopár výletov. Hodci bolo leto, tak bolo dosť " divoké " počasie. Večer bolo len 8 stupňov celzia . Zastihlo nás aj sychravé počasie. Jedným z výletov bola i Telč. Tam sa mi tiež podarilo urobiť niekoľko pekných fotiek. Mám ich v galérii. Je to naozaj veľmi pekný kraj a stálo by zato pobudnúť tam dlhší čas a pochodiť okolie, či už Vitochova ,Vírskej priehrady ...rád by som sa tam vrátl, lenže tie nezmyselné opatrenie... Využívaj tú liečivú zónu čo najviac a dávaj fotky z toho kraja . Je naozaj krásny. Všetko dobré prajem.

Ivana-S

@harmonika138 Prohlédla jsem všechny fotky z Vysočiny, jsou krásně barevné. Ta místa dobře znám, manžel se ve Vítochově narodil. U kostelíčka mám vždy velmi příjemné pocity, je tam nějaká léčivá zóna a celý kraj je půvabný.

harmonika138

Tu je tá fotka. Neskôr som ju ešte trochu upravoval. : https://flog.pravda.sk/patriot.flog?foto=609577

flora

Pekné

harmonika138

Ten mám na zábere z Karasína. Možno trochu väčší ako je teraz vidieť rozhľadňu. Je v publikácii čarovné Česko. Síce len taká malá,ale potešilo,keď som sa to dozvedel.

chocan

pekné

don

Pekná pamiatka

Loxodonta

Pekné