Nahrajte fotku z vášho zariadenia

vie ako na svokru .....

Plzeň,Historický víkend a Festival strašidiel 2009 ...aby sa nepovedalo, že neskúšam portréty... tak teraz môžte radiť, budem počúvať :-))

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
kornel

žartovný ujo, veruže...

julka

:-) dik :-)

Loona

:-)

onilecram

:-)...5.

julka

no Sjuzi už budem skúšať už aj na makro :-) idem popozerať nejaké články o fotení ľudí :-)) a dakujem :-))

Sjuzi

Julka samozrejme že ano ono väčšina je určená aj na fotenie portrétov... Ja zvažujem kúpu Micro Nikkor 105mm a ten je určený tak na portréty ako aj na makrofotografiu...

vsk

PEKNE 5

Marta

za 5

Juraj

:-))))

julka

:-)) danielka on mal pred sebou lístok, citujem : ŠROTOVNÉ, vyplatíme za starou... vykupujem tchýne do 45 let , váha max 65 kilo :-)))) no a samozrejme predával masožravky a vedel ako spracovať tchýne aby po nic nič neostalo :-)) no fakt bol zábavný a pri ňom sme sa zdržali dlhšie :-) Konvalinka aj mne ho pripomenul, a este aj hlas mal podobný :-))

julka

:-) dakujem :-) to svetlo aj mňa hnevalo, skúsila som ho viackrát, ale stále ho prepálilo, táto bola taká ..no...dá sa :-) pri najbližšej príležitosti budem skúšať. mám viac predavačov, tak ešte pozriem s ktorým by sa dalo voľačo spraviť :-) inak chcem sa opýtať či taký portrét môžem fotiť aj s makrom aby som okolie ako tak rozostrila a ujo ostal celý /skúšala som na mojich detoch ale tie sa stále vrtia ) ..alebo či sa to dá len v pc dotatočne upraviť :-) Konvalinka dakujem , sú to len pokusy a ujo rádo pozoval a dalo sa s ním aj porozprávať :-)

konvalinka

a páči sa mi ten šaramantný chlapík, pozadie mi teraz nevadí, rozosmialo ma to, že sa podobá na Havla :-)))))))))), tož tak! :-)

daniela-quadrantid

zaujal ma julka, paci sa mi ako momentka, ja tiez mam pri takychto problem s pozadim, ale to si nepomozes, alebo sa zapodievat dlhymi upravami, alebo si povedat, ze stylizacia nema zmysel....a vytesovat sa z nenarusenej atmosfery. celkom som nepochopila, preco vie ako na svokru, vidim tam nejake masozravky..preto ? Lebo neviem, ci to ludia poznaju..

konvalinka

tohle se ti, holka, povidlo :-))))))))))))))))) veľmi pekný portrétik ! *****

Sjuzi

mno pokusim sa...si sa rozhodla pre tento formát, ok... v pozadí vidím máš mnoho silného svetla,... expozícia na pomery myslím no, dá sa... keď chceš osvietiť či presvetliť tvár, hodí sa drobno priblesknúť... môžeš skúsiť výrez... pohrať sa... keby v pozadí nebolo to silné svetlo, myslím že by mohlo byť ok, keď chceš portrét sustreď sa na tvár...

julka

Sjuzi skúsiš mi k tomuto pár viet? budem rada :-)))