Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Koncert JETHRO TULL-scéna

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
kajka

dakujem . ti..toš fotografia nie je exaktná a vnímame ju po svojom

dudros

jaj toto , už mi svitlo. Z môjho pohľadu nepodarené foto , TK je podpriemerná ( zrejme veľký výrez ) bez zaujímavého svetla ( ploché ) a kompo je tiež nepodarené . domnievam sa že si tu flogeri oplácali hviezdičky .

kajka

http://flog.pravda.sk/hokusy.flog?foto=553722 toto som mala na mysli,dik

dudros

ok , tak sa pýtaj , skúsim odpovedať keď budem vedieť .

kajka

Ja som nepochybovala o tvojich kvalitách ani pred tým,kým som videla tvoje fotky...pravdepodobne si skúsený a venuješ sa tomu dlho...ja asi pol roka aj s cestou...nejde ale o to ,ja sa neurážam za hodnotenie(to som už objasnila)....len stále som nedostala odpoved k nie mojej fotke,tej,čo sa nepamätáš...škoda,potom amatér ako ja,nevie kde je sever :) No ale ked nejde o život,nejde o nič....aj tak ma to baví,robí mi to radosť a to je dôležité... Majme pekný deň!!!

dudros

:-) prečítané a rád odpoviem . píšem svoj názor , flog je miesto kde sa vkladajú fotky , kde sa môžeš vyjadriť k hocičomu a hocikomu , preto som využil ponúknutý priestor ( ponechala si možnosť komentovať ) a vravím , že foto nespĺňa moje kritéria dobrej fotky je neostrá , takéto bez milosti mažem , kompo a celkový obsah je dobrý , ale tá nestrosť sa nedá tolerovať . A prečo sa zmestí na flog ? myslím že na to si si odpovedala sama :-) Ale skúsim ti objasniť môj pohľad na vec , kto je profi a kto anater ??? profík je platený za fotenie ale to automaticky nezaručuje, že jeho fotky budú dobré. Ak je niekto amatér a fotí pre radosť, môže fotiť 100x lepšie ako hociktorý profík . Amatér vníma fotku neprofesionálnymi očami, a to si treba uvedomiť... toto je diskutabilné a v zásade stým nesúhlasím , ja nie som profi , ale viem čo sa mi páči a je mi šuma fuk či foto robil profík z výbavou za 5000 evri alebo amatér mobilom . Na foto bodliaka si nespomínam . https://500px.com/cicka1980 http://www.ephoto.sk/uzivatel/cicka1980/ aby si nepovedal že ma niekoho kto má prázdny flog veľa mudrujem , pridal som 2 linky , môžeš napísať svoj názor . J.K.

nefotim

kajka, práve som sa pripojila...a tuším nám v podvedomí vrtalo to isté....vedz , že tu boli takí, ktorí ma odporúčali X-krát z flogu...ako tu zaberám miesto na serveri, ako im prekážalo to a ono...a odchádzali sami hrdo z flogu na protest...a/ale... chuť slávy je taká sladká...a tak sa potichučky vracajú, menia kabáty...aj teraz Nad riekou sa skveje v TOP-ke.... /no nemá to nedajbože nič s politikmi a stavom v celej spoločnosti, že:)/ ....ale kde je potom príklad poučenia, že takto nie ak by neboli aj nedokonalé pokusy a všetko sa skvelo dokonalosťou, ha ha ....vari by sme mali dnes penicilín keby Fleming nebol trochu aj bordelár a tak neobjavil, NEVŠIMOL!!!! si skvelé účinky zavrhnutiahodnej PLESNE??? ľudkovia čo v podstate nič neznamenajú by sa mali učiť od tých ozaj veľkých ako sa zbavovať vlastnej nadutosti....

kajka

Ešte sa vrátim k @dudrošovi,dúfam,že si to prečíta.Foto nie je dobré,to viem...a že sa "zmestí na flog"...nooo... iné výtvory sa tu zmestia,prečo táto nie. Ak máš čas môžeš mi odpovedať na toto? V minulosti si sa pýtal flogáčov ,prečo ohodnotili tak vysoko fotku užívateľa @juli-Detail bodliaka(ešte s upratanými padáčikmi).Odpovedala som ti len ja...Podľa teba aké má spľňať kritériá fotka na amatérskom flogu,aby mohla byť dobre ohodnotená?...Amatér vníma fotku neprofesionálnymi očami, a to si treba uvedomit... Nie každý môže chodiť do hory a fotiť hmly a východy a západy atd...tak si fotí iné.Tým sa samozrejme nechcem nikoho dotknúť,klobúk dole pred nimi. a veľký obdiv! Prajem všetko dobré a dakujem za prípadnú odpoved.

kajka

dakujem @nefotím!cením si to...viem,že to nie je dokonalé,bol to dokument a chcela som sa podeliť

nefotim

veru áno, má tu plné právo na existenciu...a páči sa mi, nedokonalé ale pôsobivé pre mňa zaznamenanie...navyše práve tu som sa chystala písať, že tvoj flog, kajka, mám veľmi rada lebo je pestrý...a ako mne napísali na inom ´prestížnom´ serveri , páči sa mi že nie je NUDNY ani JEDNOTVARNY...ako zvykne byť dokonalosť podľa pravidiel :))

kajka

dakujem za názor dudroš :)

dudros

koncert bol možno dobrý , ale toto foto je kandidát na zmazanie / teda aspoň u mňa / ale na flog sa zmestí .

kajka

no to bol,tak v norme :)

Ján-K.

No tak to musel byť parádny rachot! ...:-)

stefann

dobrá kapela,aj f.