Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Šípky.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
SayS

Ďakujem vám veľmi pekne nabudúce budem nato dbať a popozerám sa nato :) dakujem ešte raz za všetky rady :)

helka

pekná modelka a @Ludmar vie veľmi dobre poradiť...je šikovný fotograf a ochotný poradiť

nefotim

suhlasím s ludmar navrhmi...ja nemám žiadne programy, ale uoravovať sa da aj vo windovs live fotogaleria cez upraviť a organizovať, bud aotomaticky..alebo vpravo rozkliknuť expoziciu a uprava farieb a s tym sa pohrať

Ludmar

Moja úvaha k umiestneniu dievčiny a úprave by bola asi takáto: Keďže je mierne otočená doľava tak by som ju posunul na foto asi do 1/3 ľavej časti (os objektu). Mierne by som orezal zhora, a zdola v mieste, aby nebolo vidno pútko od taštičky. Obrázok by som málinko softwarovo doostril a mierne posunul farebne do teplejších tónov. Tým aj viac vystúpia z pozadia červené šípky. Trocha by sa žiadalo zosvetliť pozadie (napr. krivkami histogramu). V každom prípade by to bolo ešte zaujímavejšie, keby bolo v pozadí viac šípok. Skúšal som to, a podľa mňa to vyzerá trocha lepšie (zdôrazňujem, podľa mňa).

SayS

Veľmi si vážim kritiku . ďakujem :) Aspoň budem veideť čo má zlepšovať . Bolo by lepšie keby bola na kraji ? Smutná ? Skôr vážna . No na čaj asi nie ;-)

Ludmar

Pekná, trocha smutná (alebo vážna ?) dievčina. Nie celkom mi pasuje jej umiestnenie - v strede. Tvár a oči má neostré. Mimochodom na kríčku je dosť málo šípok, na čaj by nebolo.

SayS

Zachránená a krásna :) ďakujem .

RasG

...a už zachránená šípková princezná? :-) fajn snímok

leVarie

páči