Nahrajte fotku z vášho zariadenia

"Bez komentára"

AMFO-2013, krajské kolo

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ján-K.

Veľmi pekná! A múdry koment od petokato!

fofa

Dôležité je menej rozprávať a viac robiť, prajem Ti vydržať a Ď.

pepo55

fasa,,+++

nefotim

veľmi pekne ďakujem, milá, Le, naozaj na všetkých Vás som si v noci spomenula a bolo to nanajvýš účinné v mojej situácii, toľkí ste mi držali palce,... dala som si prechádzku okolo jazera, rybári, tráva na lúke vyše mňa, potápky a kačky na vode, osviežujúci vánok a biele holubice v letku, príroda, život , osvieženie len to človeku stačí dať sa dohromady...

golopeter

Hodnotné konštatvania +++++ beriem si z toho ponaučenie :-)

Inkognito

velmi fajn...

lubi

mňa prekvapilo to, že to dal práve autor do 16 rokov (inak ďakujem že si si spomenula, dala som na svoj flog, ako to u nás teraz vyzerá)

leVarie

vďaka za nakuknutie... i komentáre... :)

alentica

pekná fotka a výstižný príspevok od stekophoto :-)

duzo

Zaujala.

pterodaktyl

:)

and

vždy ma poteší ak neskôr vidím že sa mi páči to, čo sa mi páčilo vtedy keď som to videl ... :-))) - foto je zaujímavé, páči sa mi, inak "Bez komentára" ... ;-)

RasG

zaujímavé / pôsobivé / páči sa mi

stekophoto

"Bez komentára" nemôže zostať bez komentára... Je to bezpochyby jeden z najvychcanejších názvov fotografie s akým som sa v živote stretol. Pokiaľ vám nebude jasné AKO TO VIDÍTE, nie je absolútne dôležité na čo kukáte - Jasné? Čiže najprv je potrebné ujasniť si spôsob ako budeme na to pozerať a až potom naše kukanie nadobudne vážnosť dôležitosti. Kokso, by človek nepovedal. Z toho plynie poučenie.: - prv než ideme odfotiť nejaký objekt, musí nám byť jasné, ako to budeme chcieť vidieť. - aby sme ten objekt takto odfotili, musíme si stanoviť koncept ako objekt odfotiť, aby sme ho naozaj aj tak koniec-koncov uvideli. -zavesíme na "flog.pravda.sk" a preveríme správnosť našich doterajších krokov. - zisťujeme, že je vlastne dôležité na ČO na monitory kukáme, a že každý tam vidíme niečo inšie. DO FRASA, KDE SME UROBILI CHYBNÝ KROK ???? ---- nikde. len nám ostatným to nie je jasné AKO TO MÁME VIDIEŤ. . . . a toto nám chcela milá leVarie povedať (prezradiť), len my to nevieme pomenovať správnymi slovami. (mám pravdu?)

Copaty

+++

mariano

pekná fotka...

stefann

zaujalo...

oto56

fajn

petokato

bohužiaľ niektorí "fotografi" to inak vidieť nechcú a bohužiaľ asi vždy budú pozerať na svet cez šablónu

vojtoPN

...moja reč-fotografia krásna s patinou....

Echinocactus

Súhlasím s tým čo je napísané pod fotografiou. *****