Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Grand Hotel

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Loxodonta

Ďakujem všetkým za hodnotenie a zastavenie sa.

MATYX55

pekne a kvalitne...

bartis22

pěknej záběr

kajano

krásny

rekmarek

páči sa mi

Ján-K.

Veľmi pekná! A ten stánok so zmrzlinou pri hlavnej bráne nemá chybu!