Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Žraločia láska

túlili sa k sebe oveľa viac, lenže kým som poprosila, aby dali dolu chlapčeka, ktorý bol tesne pri skle, už boli trochu od seba :-) Je to žralok fúzatý. Hviezdičky netreba :-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
A-G-E-N-T

maloj žraloča

bobbymik

paradicka

Ján-K.

Láska je láska! A zdá sa, že to platí aj u žralokov! ...:-))) Veľmi pekná! No a maminy, ktoré strčili decko fotografovi pred objektív - aby predsa to chúďa malé lepšie videlo - už takto pokazili nejeden záber. Píšem z vlastnej skúsenosti ...:-)

Jojo-Pried-horsky

pekné!

slovakia13

laska :)

carlos.s

pěkní "zamilovanci" .... s tím mobilem jsem si nakonec říkal, že je tam trošku víc červené, nevyváženost bílé, že to asi nebude SE čko, ale i té fotky to až tak nevadí dodává tomu kouzlo západu slunce, ........jinak díky za písmenka ....Ivan

fofa

Marcelka vidím, že si sa dala k potápačom! Dík za hodnotenie!

konvalinka

pekný deň, Marcelka! boli veľmi, veľmi zvedavé a asi zvyknuté na ľudí, tak sa spod voza vyhrnuli a pózovali :-) tešila som sa a nech sa potešia i ostatní :-)

BUBNUphoto

dobré

Marcela

Ivan, Jara Cimrman mal asi bohatú fantaziu :-) Do Mary by sa možno pár kúskov zmestilo, ale to by mohlo byť o 2 fotografov menej :-)))

Tiger

U nas su stale.... Teda myslim v Irsko, pobrezie atlatickeho oceanu. :-D U nas v Ta3, by im bolo asi prilis chladno... a tesno... Hoci Jara Cimrman tuto mozno nevylucoval...???

Marcela

Ďakujem pekne :-)

Karol

+

nefotim

dobré...žraloky...

FITO

pekné

daniela-quadrantid

pekne, aj u nás boli

Ludmar

+

entvafangornova

žraločia láska;-)

konvalinka

:-)

Chaine

presne tak :)

TRA

Láska je láska

hasič

Boli aj u nás...

whitehill

Marcelka- už pracujem na sľúbenom...