Nahrajte fotku z vášho zariadenia

*

Takúto nádheru môžeme vidieť - ak chceme. Potom už len hľadať a nachádzať, čo kvapky kreslili.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Jozef-Dostál

Miločka - fantázia !!!!

iveta

:-)

Ingrid

páči

Jarmila

veľmi pekné

milkafoto

Vzácna pani z Fangornu. Áno je tam zakomponovaný , tak trocha schovaný. Ako viete, pôvodný názov diela bol Zúfalstvo a je považovaný za symbol existenčnej úzkosti.To,že tam je trochu schovaný, je na doporučenie vesmírnych kolegov, aby na Evardové dielo "bolo" poukázané,no aby "neukazovalo" celú pravdu.................. Teba hľadať, treba vidieť. To ste urobili a som prekvapená, že v čase voľna. No poznám Vás. Viem ako sa viete zahryznúť do nie iba vedeckého problému. Vážená. Hlboko sa skláňam pred vaším tímom a Vašimi otvorenými očami. Z úctou vám oddaná kolegyňa prof. M.K. z kopca nad mestom.

milkafoto

Tiger - Je príjemné čítať také pekné slová... carlos - vďaka za vyzradenie tajomstva ako písať takéto lichotivé slová pod obrázky. "Cucát" palec - aké sa mi to zdá jednoduché. No bojím sa, že to bude v niečom úplne inom....

entvafangornova

Drahá kolegyňa, musím Vás informovať o výsledkoch, ktoré vyskumalo naše vedecké kolokvium, ktoré som na dnes zvolala, lebo bolo treba prebrať veľa nových vedeckých objavov! A došli sme k zaujímavému vedeckému poznatku, že za týmto úkazom sa skrýva obraz! áno a to nie obyčajný ale obraz EVARDA MUNCHA VýKRIK z roku 1893!!! ale nevieme ako je možné, že sa ta objavil!!! Hodné poriadnej vedeckej debaty!

carlos.s

Ach jáj, slůvka svá směřovat Té skvělé fotografce co kouzlila s citem nesmírným (vesmírným?), vždyť nebýt obrazu, nepoužiji svůj palec z něhož "cucám" písmenka a nebylo by ničehož .... (lautr nic, xixi). Takže hučku svou z hlavy smekám před uměním tolikerým :-)

Tiger

Velmi vkusne a posobive vytvarne dielko nakreslene svetlom a Milkinou fantaziou... ;-)

milkafoto

Srdečná vďaka priatelia

hortinka

do tretice krásne, úžasné a ešte aj s básničkou od @carlos.s potešila som si oko a oblažila dušu :-)

kvoky

Veľmi pekné dobre sa na to pozerá ,príjemné farby.

milkafoto

Marcelka - srdečná vďaka.

Marcela

Milka, krásna fotka vesmírneho okienka :-)

milkafoto

Helka - ďakujem. carlos do dotvoril... Joe. Ja skôr rána mám v obľube.Ďakujem Jupiter - vďaka

milkafoto

Vážená kolegyňa. Bolo to náročné. Viete, ako dlho som musela pracovať. No podarilo sa. Doporučujem lepšie pozrieť STRED. Neviem, či je tam kolega ufón, alebo nebodaj....

milkafoto

dodo - vďaka Lucka - ďakujem

milkafoto

carlos.s - ďakujem za peknú báseň. Potešil si ma.

Jupiter

pekné Milka

Joe

kvapky kreslili kvapky maľovali ...medové a vidím za tým ...pekné ráno alebo je podvečer

helka

šikulka,Milka, súhlasím so @Chaine

Chaine

moc sa mi paci tvoj vesmir, aj basnicka od carlosa :)

entvafangornova

Tak zase ste ma tromfli pani kolegyňa! my to pripomína teleskopický refraktor, ale kedže vieme u koho ste študovali, predpokladám, že ste pri zostrojovaní prístroja využili aj niektoré jeho objavy, možno do teraz neuverejnené. ale musím Vás pochváliť, lebo lem svetla a zakrivenie šošovky ste vyrobili neskutočne presne, teda krááááásne!!!

LuckaF

veľmi pekné, Milka

dodo3448

fajn

carlos.s

Zrezivělá touha rána po slunci naděje * země se vůkol zachvěje, když vidí v duši závěje cínovou holí okamžik vtepat do děje ať se dnes slunce brzo naděje.** Koplo mě to při pohledu na fotku, nevím jestli kravička nebo můza :-) *.... (naděje jako původní význam slova) ** .... ( naděje je myšleno jako, že se objeví)