Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Kľukatým chodníčkom ...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
harmonika138

@Anuska-naozaj sa tam dobre prechádzalo. Pofukoval tam slabý vlhký vetrík. Oproti mestu to bolo oveľa oveľa príjemnejšie.

Anuska

Veľmi príjemný pohľad :) Rada by som sa tam poprechádzala a nadýchala sa čistého vzduchu.

konvalinka

Úžasné! Fzntastická atmosféra ☺

Sykorka

krásne pokojné foto

harmonika138

@Inkognito- ja ti nemôžem hovoriť čo ti má vadiť na fotke. Môžem iba odpovedať alebo reagovať na kritiku či pripomienky,ako napr. na ,, stekovu". Mne osobne nevadí kritika keď je vecná. Vadí mi však keď niekto strháva body a to nie len pri mne bez udania dôvodu či kritiky,alebo povie : čo já viem neni to bohvie čo ... To nikomu nič nepovie ani nepomôže. Už som tu písal,že v TOP-ke je denne viac než polovica zlých fotiek. Je to však aj chyba lepších fotografov,že stratili záujem o hodnotenie. Môžem Ti však odpovedať čo by sa Ti mohlo páčiť na tejto fotke : kompozícia - chodník vedie oko zľava doprava mierne hore a zasa doľava do fotografie teplé farby,kvietky a stromy navodzujú určitý pokoj. Každý však vnímame trochu inak a tak sa môže každému páčiť niečo iné. Tak snáď sa trafím i Tebe do vkusu niekedy na budúce.

Inkognito

21 hlasov 😃 Pri tejto fotke som sa zastavil hadam piaty krat, snaziac sa zistit, co som prehliadol pri predchadzajucom prezreti... a doteraz som na to nedosiel 😊 neber to ako kritiku, ale rad by som videl, co tu je take fascinujuce. Vazne. Mas ovela pozeratelnejsie fotky, taketo nieco tu uroven moc nepozdvihne ;(

flora

+++

stekophoto

dík, ...to vysvetluje veľa.

harmonika138

@stekophoto- určite zrkadlovkou by to bolo iné. Išli sme tam len na popoludňajšiu prechádzku so známimi a zrkadlovku sa mi nechcelo nosiť. Zoom bol naozaj najväčší-140mm. Volil som ho kvôli využitiu terénnej nerovnosti,aby som nemusel potom ležať ( volil som nízke stanovište) a tiež kvôli ,,nahusteniu scény". Clona je podľa mňa tak akurát, keďže kompakt má väčšiu H.O. U tohto modelu f/8 je max. Miesto a scéna ma upútali iným svetlom ako je tu. Časom dám. Ešte k tomu zrnu : čo sa tak javí, je vlastne kontrastná scéna-lesklé ihličie a tráva +chýbajúce pixely zmenšovaním a flogom. Vďaka za zastavenie a komentár.

stekophoto

táto scéna sa ti ponúkla otvoreným náručím, myslím si však že 7DE-čkom by bola hladšia, brilantnejšia. Pripadá mi hodne "zaprášená" (niekto tomu hovorí "zrno") - svetelne je veľmi dobre, pôsobí kompaktne. Podľa exifu asi silný zoom, volil by som clonu f/8 ako ďalšiu možnosť s ISO-m cca 200 Zvláštnosť tejto foto.: Kmene ihličnanov a v popredí sekvencia z koruny listnáča - fascinujúce.

Gabson

veľmi pekné, páči sa

harmonika138

Ďakujem všetkým za hodnotenia a komentáre. Som rád,že zaujala.

hasič

+

duzo

Parádne foto.

jully

nádherné foto

Simona

neskutočné

Echinocactus

Krása !

nefotim

vzhľadom na moje dioptrie to inak nejde

harmonika138

@nefotim- všetky fotky treba rozklikávať. Len tak sa dá zistiť či je fotka dobrá,alebo sa len tak tvári.

nefotim

vynikne po kliku

vojtoPN

super f.

Ludmar

páči sa

DL

krásne

silvia.kordosova

krásne jasné, len prísť a odfotiť

rekmarek

pekné

ruskovcan

krása,pokoj