Nahrajte fotku z vášho zariadenia

zmrznutá palacinka :)

Modrý nádych fotografie je môj zámer, znížil som teplotu farieb, aby na fotke bol ten chlad cítiť aj vizuálne :) Ďakujem za nahliadnutie a pekný deň prajem :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
bob

fajn

jupis

pekné foto

silvia.kordosova

ako pohľad do iného sveta

LuckaF

pekné

Echinocactus

Pekná fotka.

alentica

aj podľa môjho gusta:-)

hortinka

Krásne zimnomrazivé foto, takto "máznutá" voda je podľa môjho gusta :)

Robson65

@duzo: zdielam podobný názor ako ty, toto je fotka ktorú spravil laik, ktorý má síce svoj názor a nebojí sa ho aj napísať ale zároveň je rád, keď si pod svojou fotkou prečíta kritiku a chce ju slušnou formou prípadne aj rozobrať, aj keď priznávam, že aj mne občas kritika zabrnká na nervy ale je to môj problém, s ktorým sa musím vysporiadať hlavne ja sám :)

duzo

Rád si prečítam komentáre skúsených fotografov.Ale takéto fotky ako laikovi sa mi páčia a upútajú moju pozornosť na prvý pohľad,

stekophoto

Konečne niekto, čo nemá rád tie rozmazané vody... Táto je výborná. Sedí aj farebne.

flora

+++

hasič

Fajn!

Robson65

ďakujem všetkým za nahliadnutie, hodnotenie a komentáre :)

Robson65

@petokato: vďaka za postreh...bola to dosť jednoliata scéna, farebne aj kontrastom a nebolo žiadne svetlo, to mi len cvaklo do oka na ceste z Cierneho Váhu...jedna vec, že bola riadna kosa a je to fotené širokáčom, tam nedokážem odpichnúť pozadie :) tu mi ale išlo hlavne o to, že som chcel vodu s primeraným časom, nie žiadny extrémny rozmaz...hladám správny čas na vodu, a prišiel som na chuť časom okolo pol sekundy, max 0,6 sec, celkom pekne vykreslí vodu...skúsim ešte nejako zvýrazniť ten vodopádik a pohrať sa softverovým rozmazaním...čo sa týka velkosti, tak som dal to isté ako na ephoto a zdá sa mi, že fotka nejako moc neutrpela...nabudúce skúsim 1600 dlhšiu stranu :)

petokato

celkom fajn to vyzerá. s farbami problém nemám, aj tak tu skoro žiadne nie sú. mohol si skúsiť zvýrazniť ten vodopádik, prípadne aj vodu. alebo naopak znevýrazniť to okolie. a zase to tu máš v malých rozmeroch :(

Ludmar

páči sa

ravic

... zimušné, ale krásou zohreje ...

harmonika138

Dobre zvolený zámer . Páči sa mi.

chocan

pekné

moni36

Super

batles

Zaujímavé, páči sa mi to

J.BOND

výborna ...