Nahrajte fotku z vášho zariadenia

JUDr. Harabin

Košice 28.10.2022 - Slovensko na 1. mieste

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
root-64

@dido a ešte poznámka, ty nie si ten čo rozhoduje akú fotku pridám. Ani nie si ten čo to určuje. Tvoj postoj je vrcholom foto primitivizmu ... Si asi rovnaká skupina s tými čo chceli cenzurovať a pálili knihy. Ty ako to vyzerá by si pálil nielen fotky, ale ešte aj tých čo si dovolia zverejniť fotku ktoré nie je podľa teba "politicky korektná" ... :-)

root-64

@dido Slovensko na 1. mieste pol názov apolitického protestu v Košiciach konaného 28.10.2022 ... To nie je propaganda, ale FAKT. A čo si ty myslíš, alebo ako to vnímaš, je aj v kontexte toho čo si potom napísal naozaj iba vrcholne subjektívny názor.

dido

@FDV-VP66 Súhlasím. Bavme sa fotografiou. Pán nech si fotí politikov a dáva doma aj na stenu. Sem nech posiela žobrákov, bezdomovcov, indiánov. Rád mu dám aj hviezdu. Prajem pekný deň. Ja som v podstate mierumilovný človek. Už tuto debatu ale končím.

FDV-VP66

Vydarená f. @root-64 @dido - politické názory sem nepatria

dido

@root-64 V rozpore je fotografia a popis, kde píšeš, že: Slovensko na 1. mieste.. Príde mi to ako lacná propaganda. To je celé.

root-64

... a čo má spoločné s ňou tvoj subjektívny politický názor.

root-64

@dido a teraz mi povedz čo to má všetko spoločné s fotografiou, jej zmyslom a jej poslaním :-)

dido

@root-64 Tento šašo (rusnák z východu) tu celé obdobie púšťal z basy mafiánov odsúdených na dlhé roky. Mečiarom dosadená bábka krútila paragrafy, aby pomáhala zlodejom. Hlasy mu dávajú jednoduchí voliči, čo im stačí, že sa postaví do davu bez rúška a vykrikuje, že ich zachráni. Kvôli takým, ako je on sa tu na Slovensku nevieme dopracovať k normálnej spravodlivej spoločnosti, alebo sa aspoň k nej priblížiť.. Zakryl si mu rukou papuľu... To je na tej fotke kompozične super! Ďalší jemu podobný pán je teraz na generálnej prokuratúre. Paragraf 363 používa, ako údržbár desiatku kľúč...

root-64

@dido čo na slobode, teraz dokonca v parlamente a vo vláde! :-)

pepo55

velký šééf,

dido

A mafiáni na slobode...