Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Iliavka

Cvak z dnešného cyklovýletu :-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
root-64

@YeTee prečo si idiot a aj keď ti niekto niečo vysvetlí, ideš po svojom? Onanista si lebo chváliš neustále sám seba ... A nezáviď. Nauč sa niečo a môžeš aj ty. Tá aplikácia freemap je na to :-)

YeTee

@root-64 O.K. ja s 564 cvakmi som "onanista". Ty s 12232 "super dokonalými a jedinečnými" si akože čo?

root-64

@YeTee jasné, ty level :-) A najmä onanista :-)

YeTee

@root-64 ty si naozaj taký jednoduchší človiečik🙂 Keďže sme zjavne iný level, pokojne si choď svojou cestou uč sa od svojich "flog idolov" (mimochodom, ani jeden z nich nefotí poriadnym foťákom 😉) a ja si pôjdem tou svojou.

root-64

@YeTee nekecaj, stále pištíš že ti nejde o body a v každom "vstupe" ich spomínaš :-) Mne nevadí ak majú lepšiu tvorbu. Ja nehľadám vo fotografovaní takýto zámer ani cieľ, "byť lepší" či "mať viac bodov" :-)

YeTee

@YeTee o mňa nejde, ich hodnotenie mám vieš kde😉fór je v tom, že podľa získaných ⭐majú lepšiu tvorbu ako ty 😂

root-64

@YeTee vieš, ale tí všetci majú lepšiu tvorbu ako ty ... :-D Teda ich slovo je pre mňa viac :-) A ver že som ďaleko schopnejší a kompetentnejší ako ty to zhodnotiť :-)

YeTee

@root-64 ak sa odvolávaš na "autority" typu Echinocacctus, rekmarek, Ludmar, don 😂 tak musím súhlasiť. Z toho čo produkujú, je toto naozaj "pekné foto"😂 Len sa ich hodnotení drž.

Ludmar

pekný pohľad, aj foto

Echinocactus

Pekný pohľad.

rekmarek

páči...

don

Pekne

root-64

A aby Ýtý nemusel hľadať, tu je to :-) https://www.freemap.sk/#map=16/48.956707/18.269414&layers=OI&gallery-user-id=1489