@pepo55 To musíš poňať profesionálne! Ja som písal že to je haluz iba.. Ale nedal som profi oblaky z pozadia cez vežu v popredí... Ako v kocúrkove! >>> https://www.i-dca.sk/ftp/012a8500.png
@MATYX55 Tam je na jeden klik vymenená "obyčajná" obloha - vidieť to na spodku komína, opraviť by to netrvalo viac ako 10, 20 sekúnd a druhým klikom bola prispôsobená tonalita k oblohe... :-) A tretím "klikom" som odretušoval 110 kV stĺp nad vlečkou.... https://www.i-dca.sk/ftp/2009_09_25__D2X0009-kopie.png
prihlásiť / registrovať