Nahrajte fotku z vášho zariadenia

😉 Značne zromantizovaná repná kampaň 😃

25.09.2009, iba haluz.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
root-64

@pepo55 To musíš poňať profesionálne! Ja som písal že to je haluz iba.. Ale nedal som profi oblaky z pozadia cez vežu v popredí... Ako v kocúrkove! >>> https://www.i-dca.sk/ftp/012a8500.png

Iveta-Zdenko

@pepo55 co je na tom dobre? :) Tien traktora a vlecky, ktory smeruje k zdroju svetla? :). To je ako v Kocurkove:)

pepo55

Dobré foto 👍

root-64

@MATYX55 Ale ďakujem :-)

root-64

@MATYX55 Tam je na jeden klik vymenená "obyčajná" obloha - vidieť to na spodku komína, opraviť by to netrvalo viac ako 10, 20 sekúnd a druhým klikom bola prispôsobená tonalita k oblohe... :-) A tretím "klikom" som odretušoval 110 kV stĺp nad vlečkou.... https://www.i-dca.sk/ftp/2009_09_25__D2X0009-kopie.png

MATYX55

ale super foto...