Z výletu - 2024. Fotené v Bazilike minor sv. Pavla v Levoči. V interiéroch je prísny zákaz fotiť, ktorý som rešpektoval, ale na túto fotografiu (a pár iných) som dostal výslovný súhlas správcu chrámu, pri dodržaní podmienok (bez blesku, bez statívu, bez vyrušovania, atď, atď...) a po očku ma stále sledoval :-)
prihlásiť / registrovať