Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Otec

Dnes trošku netradične. Pán na obrázku je môj otec a v pozadí masív Teton Range vo Wyomingu (tri roky vzad si splnil svoj sen a navštívili sme spolu Yellowstone). Otec ma ako bývalý dobrovoľný strážca TANAPu a milovník prírody naučil vlastne všetko, čo dodnes pri fotografii prírody využívam. Jemu patrí vďaka za to, že sa Vám moje fotky páčia. Pár dní dozadu náhle zomrel. Bol to ten najlepší otec, akého som si mohol želať. Aj preto sa mu chcem aj touto cestou po´dakovať za ten najkrajší život, aký si dokážem predstaviť. Ďakujem ocino.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tiger

byvaly kolega... :-D

Walgata

Miško je mi veľmi ľúto odchodu tvojho otca. Osobne sme sa poznali. Prijmy moju hlbokú a úprimnú sústrasť. Česť jeho pamiatke.

golopeter

R.I.P.

don

Pekná spomienka..

batles

Výborné spomienkové foto a aj profesionálne, tvoja typická kvepalita. Tiež mi dovoľ vyjadriť ti rimnú sústrasť.

hasič

I keď pekné foto, smutný záver. Kde niečo končí, tam iné začína. Úprimnú sústrasť.

rylo

@Jupiter veru Karol, teraz keď niečo odfotil, stále mám nutkanie mu zavolať. Ale taký je život, snáď niečo z toho odovzdám dcérke.

Jupiter

Mišo úprimnú sústrasť. Áno, bol to dobrý človek, veľmi rád som ho stretal pri svojich potúlkach po prírode. Naposledy som sa s ním zdravil pred dvoma mesiacmi, keď išiel do svojej oázy pokoja, medzi svojich obľúbených vtáčikov za druhým potokom v Nižnej.

Loxodonta

Úprimnú sústrasť. Veľmi pekné foto

flora

Úprimnú sústrasť, snaha otca padla na úrodnú pôdu !

Delilah

Veľmi pekné foto aj vyznanie,príjmi moju úprimnú sústrasť.

chocan

krásne vyznanie

Ludmar

Pekná spomienka.

spyro12

Bezva

Jano0626

Ja som tam vtedy pochodil vsetky vrcholy v okoli Salt Lake City. Cize Wasatch Mountains Range and Rocky Mountains, Park City, Snowbird, Alta a okolie Bear Lake do Idaha...

rylo

@Jano0626 v Salt Lake City som bol naposledy presne pred odchodom do Grand tetonu a potom vyššie. Tá príroda okolo, no veru sa mi tam ľúbilo!

Jano0626

To ma velmi mrzi, ze si ho tak nahle stratil...:((( P.S: V roku 1980-81 som byval v Utahu, v Salt Lake City...

harmonika138

Dovoľ mi vyjadriť Ti úprimnú sústrasť.