Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Symbolický cintorín

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
zofrem

Aj mne už príde fádna, fotil som to 7 rokov dozadu, skúsenosti takmer žiadne. Trošku je tam zaujímavá perspektíva pozadia.

jankojan

fadna fotka (samozrejme ze statny znak nie je fadny)

zofrem

bol dosť veľký, toto som fotil už na najširšom 18mm. výrez to nieje.

mestesso

super foto, zaujímalo by ma kde ten "totem" žačína a kde končí.(ako vyzerá celý) +

Tinka

ok

pfc2009

poznám jak ten kríž tak aj to o čom sa tu píše,nedávno som zažil v Chorvátsku nepomoc našich ľudí a pomohli ľudia z Chorvátska,naša poisťovna proste kašlala na pomoc a polícia taktiež,na čo potom v Chorvástku je....

Tiger

SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

zajko

je zaujímavé, že na fotografii nevidím ani kvapku vody, dokonca aj ten znak je štátny symbol a tak ho aj treba brať. Aj fotografia s názvom hovorí o každoročnom pripomenutí si tragických úmrtí v Tatrách. Mať tak myšlienkové pochody niektorých, tak ani nepozerám futbal, preto že pozerať 90 minút na dvojkríže na dresoch musí byť hotový dokument o povodniach a vlastenectve. Fotografia v takomto prevedení trochu fádna, určite máš zo symbol. cintorína viac fotografií, ktoré upútajú. Skús ju pridať. Máš pravdu, som z Liptova, resp. hranica Liptov a Spiš zo Šuňavy.

neandertalec

Je to naozaj tak. Aj odškodné, ktoré do obcí pricháza, dostávajú kamaráti starostov a nie tí, ktorí to najviac potrebujú.

jack2255

máš recht

mbfotoblog

mňa skôr zaujal ten dvojkríž. vyvoláva to vo mne predstavu o vlastenectve, ktoré sa snažia niektorí v súčasnosti presadiť. podľa mňa vlastenectvo nie je betónový (dvoj)kríž nad mestom na kopci, ale slušnosť, čestnosť, postarať sa o slabých. momentálne sú na slovensku záplavy. vlastenci, kde ste? nikde, nie je o nich ani počuť (hlupáci, vedia len kecať ale nič robiť)