Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Umelec z Kovačice

Do týchto dní plných snehu mi pripadlo vhodné zaradiť výrez z obrazu insitného maliara z Kovačice.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Stanislav-Orolin

mb, máš trochu mylný názor. Keď vyfotiíš motýľa, alebo hocičo, si autorom, lebo si stlačil spúšť. Ale keď urobíš reprodukciu, tak nie si autorom diela, iba autorom reprofoto. Treba si uvedomiť tento rozdiel.

mbfotoblog

ďakujem ti za pekný obrázok. aj mne sa insitné umenie celkom páči. podľa mňa si autorom, keďže TY si fotil. takisto sa nevedú diskusie či si autorom fotky kvetu, či si vytvoril ty ten kvet. je jedno čo fotíš, keď to fotíš ty (môj názor)

stanislav

ja som to sem v žiadnom prípade nedal na hodnotenie, alebo aby som sa chválil "cudzím perím " ... je to milé a krásne farebné, tak som myslel že to niektorým ľuďom oživí nedeľné ráno a ja si takto zaarchivujem obrázok na ktorý sa rád pozerám, ale ho nevlastním ... to je všetko

ppp

oprava NIE instných ALE insitných... ospravedlňujem sa

ppp

ja dávam za 5 - som obdivovateľom instných maliarov z Kovačice (bol som aj na výstave ich obrazov, mám knihu malieb od Jonáša,...)... PRETO mi vôbec nevadí aj takáto forma ukážok ich skvelých prác

helka

Ja som na navsteve bola,NADHERA,dakujem Viktorovi za webovu stranku!!!

vsk

mne neprekáža ak dáš cudzí-odfotený obrázok alebo to kreatívne upravíš, na to tu je mnoho ďalších kverulantov a isto sa ti budú venovať v tomto smere. Naopak som rád ak ktosi upozorní na pekné dielko, kde naivné, teda insitné umenie patrí. Páči sa mi to. Ako priaznivec pridavam jednu adresu čo stojí za to vidieť : www.ptt.yu/korisnici/a/k/akotvas je to jadna umelkyňa, slovenka z Padiny dnešná Vojvodina a je to exkurz jej tvorbou. Stojí za to vidieť priatelia a Stana nechajte na pokoji. a dajte mi potom na vsk vedieť ako sa u anky kotvašovej, tak sa tá pani volá páčilo.