Nahrajte fotku z vášho zariadenia

... Rozjímanie ...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Thymya

úžasné

byron

zaujala ma

hasič

+

and

o.k. chápem a aj som to zo zvedavosti urobil, ale zároven priznávam, že je to oveľa náročnejšie (vyklonovať pleť) ako som sa nazdával, hoci sa jedná o relatívne malý kúsok plochy - je to síce podstatne lepšie, ale najlepšia je fotka bez nutnosti retuše (čo sa nepodarí ale vždy dosiahnuť) - najlepšie je urobiť zo zaujímavých situácii niekoľko záberov, aby bolo z čoho vybrať ten najvydarenejší ... ak máš záujem, napíš mi na mail, pošlem Ti to (ale ked, tak čo najskôr lebo si nezvyknem fotky iných dlho nechávať) - želám Ti pekné svetlo a veľa zaujímavých záberov :-)

petokato

krásne foto

RickieFanta

Silny snimok ..vidim v nom vselijake posolstva:)

J.BOND

žiaľ,fotky dávam len do Picasa,nemám žiadne Zonery ani nič podobné,čo nafotím to mám.Všetko fotím z ruky-nemám ani statív,žiadne filtre - som vlastne len taký insitný fotograf.Ide mi hlavne o to aby som zachitil nejaký zaujimavý moment. Postprocesing u mňa vlastne neexistuje. Ospravedlňujem sa za TK mojích výtvorov.Fotím len pár rokov na dochodku ako úplný samouk.Mám však bohatú literatúru, teoriu fotografie ovládam dobre ale počítač veľmi nemusím-

and

podľa mňa super !! aj ako foto, aj ako moment ... - čo by som ale vyklonoval, je odlesk na nose (napr. programom Zoner Photo Studio)

stefann

zaujímavo podané

alentica

zaujímavá fotka