Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Kocúrkovo

Človeka poteší, keď zbadá bezvadne uprataný sneh. Obidva chodníky či skôr "výstupištia" z električiek pred košickou železničnou stanicou boli včera ráno ozaj bezvadne upratané, čisto čierne, lesklé od vody z roztopeného snehu, a to dokonca po celej dĺžke a šírke, nie len kúsok, aby sa nepovedalo. Proste bezvadne očistené... Konštatovalo to zopár vystupujúcich cestujúcich. Nedá sa ale zverejniť vyjadrenie iných cestujúcich, čakajúcich v tom istom čase o pár metrov ďalej na autobusovej zástavke. Sami vidíte na fotke, ako nástupište vyzeralo, a nielen toto. Všetky! A tak je možné, že v DPMK je kocúrkovo. Niektoré nástupištia a prístrešky vyčistené, druhé nie. Že by to bolo tým, že jedny patria pod električky a druhé pod autobusy? Vo vyhláseniach o skvalitňovaní prepravy cestujúcich ( v súvislosti so zdražovaním cestovného) nebolo o delení kvality podľa druhu dopravných prostriedkov ani reči...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
donQ

03.12.2009 - 09:37 | TASR Počet nezamestnaných vzrástol za 9 mesiacov tohto roka o 16 % Počet nezamestnaných Slovákov stúpol medziročne za 1. až 3. kvartál tohto roka o 16 %. Na trhu práce sa tak nachádzalo 307.400 ľudí bez zamestnania. Informoval o tom dnes Štatistický úrad (ŠÚ) SR. ...získané z http://noviny.joj.sk/ekonomika/3-12-2009/clanok/pocet-nezamestnanych-vzrastol-za-9-mesiacov-tohto-roka-o-16.html Samozrejme, že nie všetci z tých viac ako 300 000 ľudí robia to, o čom píšem vyššie, ale stovky to nie sú, budú ich tisíce... a naši slávni úradníci na ktoromkoľvek stupni nie sú schopní pripraviť opatrenia na takéto situácie. Asi nečakajú, že by mohol aj sneh padať... Apropó, ako to robia v Škandinávii, teda Fíni, Nóri, Švédi, keď u nich je zima podstatne dlhšia a bohatšia na zrážky? Na Grónsko sa radšej ani nepýtam.

donQ

tá fotka je z rána... ani sa mi nechcelo vyberať fotoaparát, aby som zachytil situáciu v meste okolo obeda a najmä v predvečer. Je to asi stejné ako vo viacerých mestách... Stovky nezamestnaných prežierajú a prepíjajú naše dane v suchu a teple domova, a my, čo na nich robíme, musíme sa brodiť v plačkanici a vysokom špinavom snehu, nadávať na meškajúcu dopravu a stresovať sa ako každý deň... je niečo *********** v tomto štáte...(hodiace sa si doplňte sami)

hasič

Za postreh