Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Starý pardál

Starý samec, který už tu dávno neměl být. Polehává, trochu vrzavě chodí - ale žije. ZOO Ostrava

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Stary-kocour

@CHR Dokázal bych ty nepřírodní dlaždice vyklonovat - ale byl by to tak trochu klam a podvod. Mám stejného samce asi před pěti lety. Asi ho tu pověsím, aby bylo vidět rozdíl.

CHR

@Stary-kocour tá fotka je pekná. Citlivo ste zachytili vek leoparda, ktorý by v prírode už dávno nebol. Tie kabrince nemajú nič s Vašou fyzičkou. Síl máte ešte dosť ale nemusíte cestovať cez pol sveta pre leoparda. Ale do ZOO sa určite vrátite a túto fotku si zopakujete. Rovnako pekne ale s lepším prostredím okolo.

CHR

@stefann ospravedlňte, ale Vaše vyjadrenie je nemotorné. Aj fotka zo ZOO môže byť samozrejme pekná. Nezamieňajte si ale pozornosť o autora s kvalitou fotky. Tu občas zverejňujúci autor má pekné fotky z divokej prírody a v podstate nie je k nim žiaden komentár. Ale tie isté fotky uverejnené na NGO sa tešia pozornosti. Jedno však asi nepochopíte. Do ZOO sa môžete kedykoľvek vrátiť. Ale v prírode si tu fotografiu musíte zaslúžiť a veľa krát aj odtrpieť. Akákoľvek fotografia za ktorou je um, myšlienka, trpezlivosť autora mi urobí väčšiu radosť ako cvak následne krvavený v počítači aby budil pocit dobrej fotografie.

stefann

je to super,keď fotka zo zoo dokáže zaujať viac,než foto z divej prírody

Stary-kocour

@CHR Na wild už nemám fyzičku. Ale tohle je výjimka, většinou mám zvířáky v "kvazipřírodě" nebo aspoň neurčitelném prostředí.

flora

+++

CHR

Škoda tých kabrincov. Aj preto nerád fotím v ZOO. Ale i tak citlivo urobené foto.

Echinocactus

Pekný.

Jano0626

Nadherna macicka...

Loxodonta

Pekný je