Nahrajte fotku z vášho zariadenia

N

Nollme

62 komentárov
0 followerov
26 fotiek
informácie

Informácie o flogerovi

Niečo o mne

Fotenie je môj koníček, ktorý by som v budúcnosti rada brala "vážne". Milujem prírodu a preto ju asi aj najradšej fotím...hory, lesy - to je moje. Ďalej ma baví fotiť aj akékoľvek makro a melancholické, nostalgické fotky...nerada fotím ľudí, príde mi to nudné, ale uznávam, že kvalitný fotoportrét je náročné vytvoriť.
Zakladám si na kvalite fotky od jej vytvorenia až po jej doladenie vo Photoshope, preto sa vám možno budú zdať moje hodnotenia príliš kritické. Ale myslím si, že fotka by mala o niečom vypovedať, čiže každý by sa mal snažiť dať zo seba najviac. Aspoň ja to takto beriem...takže P A R D Ó N, mojím zámerom nie je uberanie hviezd ani kaziť niekomu náladu alebo robiť "naschvály"....len objektívne zhodnotiť a vyjadriť svoj názor. A to isté očakávam aj od Vás. :-) Čo sa týka mojej fotovýbavy nie je to nič moc, ale robím čo sa dá aj s tým málom čo mám.
Fotenie je môj koníček, ktorý by som v budúcnosti rada brala vážne. Milujem prírodu a preto ju asi aj najradšej fotím...hory, lesy - to je moje. Ďalej ma baví fotiť aj akékoľvek makro a melancholické, nostalgické fotky...nerada fotím ľudí, príde mi to nudné, ale uznávam, že kvalitný fotoportrét je náročné vytvoriť.

Zakladám si na kvalite fotky od jej vytvorenia až po jej doladenie vo Photoshope, preto sa vám možno budú zdať moje hodnotenia príliš kritické. Ale myslím si, že fotka by mala o niečom vypovedať, čiže každý by sa mal snažiť dať zo seba najviac. Aspoň ja to takto beriem...takže P A R D Ó N, mojím zámerom nie je uberanie hviezd ani kaziť niekomu náladu alebo robiť naschvály...len objektívne zhodnotiť a vyjadriť svoj názor. A to isté očakávam aj od Vás. :-) Čo sa týka mojej fotovýbavy nie je to nič moc, ale robím čo sa dá aj s tým málom čo mám.

Na Flogu od roku 2014
Moja technika

Nikon D3100