Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Pouličné varhany

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
ppp

Nádhená -- máš výborný postreh ...

konvalinka

Vidno, že chodíš s otvorenými očami, super! :-) ♥♥♥♥♥

Echinocactus

Zaujala ma, páčia sa mi takéto fotky *****

Ján-K.

Veľmi fajn!

Rovi

@alentica, treba to všetko brať tango krokom. Prajem víkendový relaxačný oddych. Aj ostatným a s dobrým svetlom.

alentica

trochu si to cez víkend nechám prejsť hlavou a v pondelok tam dačo pripíšem.... /teda upokojiť myseľ cez víkend z tej debaty na admine a pomimo/

Rovi

@alentica, ďakujem za komentár, a to len jenohviezdičkové hodnotenie + komentár by mohlo ukľudniť rozbúrenú hladinu. Svoj názor na to či 1x*, alebo 5x* by malo adminovi napísať čo najviac ľudí. Chystajú sa momentálne nejaké zmeny, tak sa bude môcť tam zakomponovať názor väčšiny. A s tým, napísať poznámku, s tebou úplne súhlasím.

alentica

myslela som ten Tvoj návrh :-)

ruiger1

veru dost zaujimave

alentica

:-) čítala som aj ten návrh o hlasovaní, mne sa celkom pozdáva.Som rada keď si niekto dá tú námahu a aj slovne napíše nejakú poznámku, čo by pomohlo fotke alebo tak, nemusí dať ani 5* :-)

golopeter

Pekné je to :-)

Rovi

Mal som (mám) aj taký orez, ale podstavec, na ktorom stoličky stáli, narúšal celú kompozíciu. Tiež by sa mi to tak lepšie pozdávalo. Teraz ma napadlo, že som mohol podstavec silne stmaviť. Vyskúšam. Ďakujem @Iwko Vďaka aj @alentica a @Jaroslav-Tonhauser

Iwko

Za napad a spracovanie :-) Nedal sa ten orez prvej stolicky trochu posunut, aby bola tiez vidno? Tot len pre informaciu.

alentica

zaujímavé.......

Jaroslav-Tonhauser

Zaujalo,páči