Väčšinou si v krmítku vyberajú slnečnicové semená. Keď sa nasýtia, tak si ich niekoľko v puse odnesú a zahrabú do zeme na horšie časy. To isté robia aj s orechmi. A my sa divíme, prečo nám zrazu z hriadky s mrkvou, z predzáhradky alebo z kvetináča s kvetom začne vyrastať slnečnica, orech alebo lieska. Oproti nám cez ulicu je park v ktorom žije kolónia veveričiek :-)
prihlásiť / registrovať