Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Keď sa v meste zažínajú svetlá ...:-)

Taká podvečerná náladovka! S prianím pekného a úspešného nového týždňa všetkým!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
carlos.s

Mooc pekná fotka....

poldo

fantázia, ľudkovia, takto to vyzerá, keď to niekto naozaj vie !

Joe

*****Gratulujem*****

Marta

Srdečná gratulka ku krásnemu výberu dňa!

Ján-K.

Ďakujem za výber a krásne gratulky! Je to naozaj veľmi milé prekvapenie! Práve som prišiel k PC, pretože som bol celý deň na záhrade! Ďakujem!

milkafoto

Blahoželám k výberu

sharkamigo

krásny záber z Brna :-))

hasič

Blahoželám k výberu na dnes!!!

neandertalec

I keď som s hodnotením trochu zaspal, hviezdičky si záber zaslúži.

TRA

gratulka k výberu na dnes

Sjuzi

peknučké :) Janko je možné sa s tebou nejakým spôsobom spojiť? Ďakujem

milkafoto

ďakujem za gratuláciu

furčake

Pekné foto z krásneho mesta

podkrovie

helka

Ahoj,Janko,kukni u mna,skusam novy fotak... Prajem pekny den a tesim sa na dalsie Tvoje nocne!!!

Chaine

Prekrasne foto a v tychto vecernych a nocnych si jednoducho majster...

malinka

fajnová .... parádne vyfarbičkované ;)

Ján-K.

Ďakujem Jano63! Potešil si! Pozdravy do LC! Ďakujem za kuk a pekný koment! Som veľmi rád, že sa fotka páči!

jano63

super

Ján-K.

Many thanks Tiger! Have a nice day!

Tiger

Good morning. :-) Congratulation!

Ján-K.

Ďakujem za tip, Milka! Poznať to ešte poznám, ale už som tam dávno nebol! Tak vyskúšam! Ďakujem a dobrú noc!

milkafoto

ďakujem za pekné ohodnotenie a tiež za milé oslovenie....prajem pokojnú noc. Keď budeš v B. a budeš chcieť nočné- odporúčam z hotela Bôrik -terasa. /milá strážna služba/ No možno to tam poznáš.........

Ján-K.

Ďakujem Ti Marti za krásne slová! Mám naozaj veľkú radosť, že sa fotka páči a že Vám urobila radosť! O to viacej, že je z môjho mesta! Chcel som Vám priblížiť jeho podvečernú atmošku a som nesmierne rád, že sa mi to takto podarilo! A tieto slová sú naozaj veľmi úprimné!

Marta

Srdečná gratulka k prenádhernej TOP!

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za krásne gratulky a pekné slová! Mám z nich naozaj radosť! Pekný večer všetkým!

bororo

vydarená

duves

To ano, tak toto môžem.

daniela-quadrantid

vedela som z nahladu, ze tvoja

evushka

pekné

moni36

parada

IXYZET

pekný týždeň aj Tebe a gratulujem

furčake

Pohodové foto z pekného mesta. Gratulujem!

zo-vsetkeho-cosi

pekné

iygor

vydarené

Vicky7

nádherné, gratulujem k TOPke

saguari

super !

Ján-K.

Joe: Ďakujem Jožko!

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Ako za to, že ste fotku svojimi hlasmi posunuli do TOP, tak aj za krásne gratulky! Mám z nich naozaj veľkú radosť! Aspoň pár odpovedí: Gabová S, Hortinka, Jarmilka: Ďakujem moc! Kate-Archer: Ďakujem! Nuž musel som sa naučiť fotiť večer a v noci, pretože cez deň musím pracovať! ...:-) ppp: Paľko poznám z vlastných skúseností, ako je to bez okuliarov! Ďakujem za krásne slová a milú návštevu! Nech sa Ti darí a dobré svetlo! peg: Ďakujem za milú návštevu! Hasič: Som veľmi rád! Len aby pomohol! Pokiaľ budú nejaké otázky, napíš mi do flogu, milerád odpoviem! Doporučujem fotiť do RAW, hlavne kvôli prípadným korekciám a úpravám! Za chvíľu sadám do auta a idem na služobnú cestu. Cez mobil však nakuknem a odpoviem po návrate!

Joe

*****Gratulujem*****

hasič

Gratulujem k TOPke a ďakujem za návod na dobré fotenie...

peg

podarená

ppp

píšem bez okuliarov - mám tam chyby --nie he ale je ... ohromila ma v tom, že je nádherná , a krásne nočnôfarebná ... ppp

ppp

už tu na flofu nefungujem... dnes náhodou som to "zapol" .. táto fotka ma ohromila v tom a správne som si tipol , že he od Jána-K. ... úžasná ... s úctou PPP

Jarmila

Janko krásne nočné foto ,gratulujem

hortinka

pripájam sa k hodnoteniam, krásne

Kate-Archer

blahozelam! Ty si taky nocny specialista na tomto flogu...

GabovaS

nádherné foto

Ján-K.

Ďakujem Karol a Tebe Konvalinka obzvlášť za pekné písmenká! Som naozaj rád, že fotka pohladila očko! Keď pojdeš do Brna, daj vedieť! Ja sa chystám asi budúci týždeň do BA, takže pokiaľ Ti to bude vyhovovať urobíme sľúbený fotovýlet. Dám Ti ešte do flogu vedieť!

konvalinka

klobúkom, širákom, šiltovkou, baretkou aj šatkou DOLE! mňamková fotečka, musím sa tiež pochváliť, že poznám a moje kroky tade viedli, len ešte nebol foťáčik, je najvyšší čas BRNO pozrieť a zvečniť na obrázkoch, toto je tá najsprávnejšia chvíľa a moment, neviem sa vynadívať, tak sa len ticho vytešujem, KRÁSNE!!! :-)

Karol

výborné

Ján-K.

Ďakujem aj ja Miluška! Nuž ono tie ulice Starého mesta majú nesporne svoje čaro! Je len škoda, že to takto zostane len pár minút, ono sa totiž rýchlo stmieva a vzhľad sa doslova mení pred očami ...:-)

milkafoto

Pekne sa na to pozerá. A čo tak naozaj. Ďakujem za gratuláciu a koment.............

Ján-K.

Ďakujem Jožko a TRA! Som veľmi rád! Joe: Jožko a mám o to väčšiu radosť, že som vyvolal pekné spomienky! Díky za kuk a pekný koment!

TRA

fajne

Joe

Pekná ulička,naozaj ...poznám,poznám

Ján-K.

Ďakujem Ludmar! Som nesmierne rád, že fotka pohladila očko! Ja osobne mám túto ulicu veľmi rád. Vždy sem rád zájdem, posedieť si pri káve, alebo len tak ...:-) Sú tam naozaj veľmi útulné reštaurácie, sklípky a samozrejme aj množstvo obchodov. Je to tesne pod starobylým Petrovom, takže si človek tú atmosféru starého mesta môže naozaj vychutnať...:-)

Ludmar

Prekrásne foto, nádherné farby. Ulica pôsobí veľkolepo. Proste, pastva pre oči.

Ján-K.

Ďakujem Ivanko, Helka, Marta a Duško! Potešili ste! Tiger: Tak to som Ivanko rád! Aspoň ušetríš za večeru, aj keď Ti ju samozrejme prajem!!! ...:-)))) Ale zase bez večere budeš vraj štíhly! Hovorí sa, že muž je potiaľ mužom, pokiaľ vidí, že je mužom a nepotrebuje k tomu zrkadlo! ...:-))) Helka: Ďakujem! Som rád, že fotka potešila! Marta: Práve o tú atmošku mi dosť išlo! Myslím, že práve podvečerné fotky ju vedia veľmi dobre vyjadriť. A som rád, že sa mi to podarilo! Duško: Ďakujem! Som rád, že páči!

DUDIS

.

Marta

krásne foto s príjemnou atmosférou

helka

Vynikajuce!!!

Tiger

Mnam. Uz nemusim ani vecerat... Tak som si posmakol... :-)

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som naozaj nesmierne rád, že sa Vám fotka páči! Pre Simču a prípadne ostatných, ktorí si to chcú vyskúšať: Simi v určite vyskúšaj! Nájdi si miesto odkiaľ budeš fotiť ešte za vidna, počkaj, kým sa začnú zažínať svetlá a vtedy začni fotiť! Nechoď s časom pod 1/50 (ak máš stabilizovaný objektív tak pod 1/30), aby si nemala pohybujúcich sa ľudí (hlavne tých blízko) moc rozmazaných (niekedy to nevadí a pridá záberu na dynamike). Urob viacej záberov a kontroluj si ostrosť! Pokiaľ máš bracketing, môžeš aj s ním, rozptyl 0,7 EV. Pozor, stmieva sa obyčajne veľmi rýchlo, takže treba rýchle fotiť. Aj tak bude každá fotka trošku iná ...:-))) Pokiaľ máš statív pomôže, pokiaľ nemáš, môžeš kľudne z ruky. Nechoď však s ISO viac ako 400, lebo to obyčajne začne šumieť!

Juraj

má to šťávu

sima

Teda aj tak klobúk dole, keď bez statívu .-) Nuž, budem skúšať aj ja, vďaka za info .-)

franke

super!

Ingrid

fajn

Ján-K.

Ďakujem Jožko a bzuko! Veľmi ste ma potešili!

Ján-K.

A ešte k tejto fotke! Je na nej Starobrněnská ulica v centre Brna. Je to ako vidíte veľmi pekná a príjemná ulica pod Petrovom, plná obchodov, kaviarní a reštaurácií... Keď je teplo a dá sa sedieť vonku, tak si to posedenie a atmošku človek naozaj vychutná! Práve o tú jej podvečernú atmošku mi išlo a chcel som sa s Vami o ňu podeliť!

bzuko

nesmierne krásny záber...

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som veľmi rád, že fotka pohladila očko! Pre našu Simču! Je to fotené z ruky. Ono väčšinou pri podvečerných býva dosť svetla, tak sa ešte dá...:-) Mimochodom aj kompaktom, nemusí to byť zrkadlovka! Je však dobré použiť krátke ohnisko (teda širokoúhlé), kvôli hĺbke ostrosti, pretože musíte fotiť na nízkom clonovom čísle, aby fotka nebola rozmazaná!

Joe

výborné

Adagio

Pekné, čisté, s atmosférou.

marienka

príjemné, pohodové..

sima

krásne čisté, z ruky či so statívom?

Marcela

Janko, super aj u mňa :-)

Ján-K.

Ďakujem Andy! Potešil si!

andyfox

zaujimave svetlo a super zaber