Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vincentka

Nuž tá k Luhačkám nesporne patrí ... Poludňajšie slnko, prechádzajúce cez presklenú strechu dokázalo na jej prameni vykúzliť takéto celkom príjemné farby. Pre všetkých, ktorí majú toto príjemné a pohostinné mestečko radi. Tak snáď niekoho poteším...:-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
nemtus

krása :)

jozi67

super.....

Pancho

Jo toto jo. Super.

carlos.s

Nádhera.....

viva-7

uzasne, ako aj ostatne

Sabina-Fojtíková

Veľmi zaujímavé. Viem si to predstaviť napríklad aj ako reklamné foto... :)

jart

+

Ján-K.

Ďakujem Juliška! Som rád, že sa páči!

Juliška

Krásna.. :)

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som rád, že som tam nadarmo "necvičil a nešaškoval" s foťákom, že to stálo za to, že sa Vám fotka páči! Ďakujem!

jacon

zaujímavé...super...

bororo

zaujala

entva

Nádhernéééé!

bibi67

krasne janko, paci sa mi to... ;-)

Chaine

Och Janko, toto je prekrásna fotka a je dobre, že si mal takú trpezlivost, že si ju pre nás nafotil, naozaj ma vytešila :)

podkrovie

súhlasím s @fofa

fofa

Super fotečka- svetlo a farby!

Tiger

Pripomenul si mi piesen od LOJZO : "Vincenta fan gogo Vincentka fan gogo Vincentka fangogova..... Ked ju pustim neurobi...."

Jarmila

darmo Janko ,kto vie ,ten vie a Ty vieš :-)

Ján-K.

Nuž Julinka s tým netom Ti to naozaj nezávidím. Myslím, že by si mala poobháňať providera ...:-)

julka

Janko ďakujem za pochvalu , stále je čo učiť sa a skúšať :-) net neide podľa mojich predstáv a niekedy chce jednu fotku naťahovať aj tri dni :-( takže ked náhodou ide tak pozerám rýchlo čo to dá a sem tam mi aj uploadne voľačo :)

Ján-K.

Jeej! Julinka som nesmierne rád, že si po dlhšej dobe znovu zavítala! Je to vždycky fajn stretnúť starých dobrých priateľov!

julka

ahoj Janko, krásna fotka

Ján-K.

Ďakujem za milé písmenká, Konvalinka! Naozaj mi hovoríš, resp. píšeš z duše! Fotenie je veľmi fajn koníček, mňa to baví od decka, doteraz som s tým neprestal a už asi ani neprestanem ...:-))) Aj ja Ti prajem dobré svetlo, pevnú ruku a hlavu plnú nových nápadov a inšpirácií!

konvalinka

vďaka za vysvetľujúce písmenká, áno, baví nás to v rôznom svetle , v rôznej časti dňa a v rôznom počasí tvoriť, my fanatici to tak robíme, kým aspoň trochu sme so sebou ako tak spokojní :-))) ale toto sa naozaj vyplatilo, lebo tá voda je ako farebné sklo - a mne sa toto najviac páči :-) tak, Janko, stále iba dobré svetlo!!! :-)

Ján-K.

Ďakujem Vám dievčatá! Ešte pridám pár slov o fotení, hlavne pre Konvalinku a všetkých, koho to zaujíma: Ono tajomstvo takýchto fotiek je v nájdení toho správneho uhla, kde je ten lom svetla dobre viditeľný. Nie vždy sa to podarí na prvý šup a ani mne sa to nepodarilo. Fotil som to nespočetnekrát a s výsledkom som nebol veľmi spokojný. Vyšla z toho väčšinou síce dobrá dokumentárna fotka, ale ináč neveľmi zaujímavá. Tak som zase premýšľal ako to nafotiť a skúšal ďalej... Len ten týždeň keď som tam bol tak som "vyplieskal" niekoľko desiatok záberov, podotýkam v rôzne dni a v rôznom čase... No a toto sa mi už celkom páčilo a tak som to sem dal ...:-) Mimochodom, nefotí sa to najľahšie, pretože tá hala s prameňom je naozaj veľmi frekventovaná a mnohí návštevníci sú až tak "ohľaduplní", že sa Vám pokojne postavia pred objektív a pozerajú si prameň. Alebo očumujú prípadne radia, čo je predsa len menšie zlo ...:-)

Tinka

Pekné! 5*

daniela-quadrantid

velmi pekne

Marta

veľmi pekné

Ján-K.

Jeej! Ja som práve otvoril PC a toľko krásnych komentov! Ďakujem Vám všetkým za návštevu a milé slová! Som veľmi rád, že sa fotka páči! Ešte pár slov k tejto fotke: Bolo to fotené objektívom Micro Nikkor 2,8/105 mm, spolu s konvertorom Nikon 2x. Preto tá nezvyklá ohnisková vzdialenosť 210 mm.

konvalinka

ej, Ty kúzelník, zase si vyčaroval čarovný obrázok s vitrážovými farbami, ktoré mám tak rada :-) pekný deň a vďaka za milé písmenká :-)

helka

nadherne foto,Janko...Luhacovice,skvely tip na prazdninovy vylet...po stopach @nobodyho a@ricmena a @Jana-K...davno som tam nebola,tak snad to vyjde toto leto...

milkafoto

Nádherné......... Kto vie, ten vie. Janko ďakujem za zastavenia a pekné slová.Aj oslovenie. Vždy poteší... Prajem pekný deň

Ludmar

Veľmi zaujímavý, farebne pestrý snímok. Páči sa.

Copaty

pekné

Johny18

Veľmi pekné foto

marienka

vykúzlil si pekné farby dúhy vo vodičke, pekne vyšlo fotečko, Janko :-)

Ján-K.

Ďakujem dodo3448!

Ján-K.

Ďakujem Lucka! Vrele doporučujem urobiť si tam výlet a obnoviť spomienky! Teraz v lete je tam fakt super!

dodo3448

paci sa

LuckaF

zaujalo! už dávno som tam nebola...