Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Pohľadnica z Luhačovíc

Tentokrát denná...:-) Je na nej luhačovické Kúpeľné námestie s parkom. Vpravo je budova Mestského úradu, vľavo je známy kúpeľný dom Palace. Sídli tam aj známa umelecká agentúra Luhanka, ktorá zabezpečuje kultúrne a spoločenské podujatia v kúpeľoch. S prianím pekného a úspešného nového týždňa všetkým!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ján-K.

Ďakujem Vám! Nuž Luhačky sú nielen veľmi pekné, ale sú tam úžasne milí a príjemní ľudia. Asi ako všade na Morave...:-) No a čo sa týka sklípkov, s dobrým moravským vínečkom a domácou kuchyňou, ako píše Konvalinka, tak tá návšteva naozaj stojí za to a je to naozaj zážitok! Samozrejme, pokiaľ sa to s tým vínečkom nepreženie, že? Potom je to síce tiež zážitok, ale trochu iný ...:-)))) Pekný a úspešný deň všetkým!

konvalinka

wawki waw! spájajú sa mi so Zlínskymi filmovými festivalmi, vždy v máji sme preliezli krásnu moravskú prírodu, hrady, kúpele a tie malé oné, kde sa dá zašiť a popíjať vínko z moravských vinohradov - áno sklípky! len vtedy som netušila o jednookom! ! ! :-))) a teším sa, že si opäť tu!

TRA

Luhačovice dobre poznám sú pekné aj foto je také

furčake

Pekný záber

Ján-K.

Ďakujem Olinka! Ani si nevieš predstaviť, akú mám radosť, že Ťa tu zase po dlhej dobe vidím a čítam Tvoje komenty! Je to vždy veľmi fajn stretnúť starých dobrých priateľov!

Džamila

peknááá....

Ján-K.

Ďakujem kvoky! Máš pravdu! Je to cesta na Zlín a ide okolo priehrady! Len tá je už skoro celý rok vypustená. Majú ju čistiť, už majú aj peniaze od EÚ, len sa k tomu akosi nemajú...:-) Takže dno priehrady je suché a zarastené burinou a všeličím možným a nemožným! ...:-)))

kvoky

Pekné foto tam to poznám tá cesta doľava vedie k Luhačovickej priehrade ked si dobre pamätám. Prajem pekný týždeň

Ján-K.

Ďakujem Jarmilka! Úprimne povedané, aj ja som veľmi rád! Už toho bolo trochu moc aj na mňa, čo som zvyknutý...:-)

Jarmila

Janko ďakujem za milé slovíčka ,so, rada ,že si sa vrátil z túlačiek:-)

Johny18

Je to kvalita

Jarmila

aj mne sa páči

entva

a táto je tiež super!

Ingrid

fajn

Joe

...platí,dám vedieť

Ján-K.

Ďakujem Jožko! To koleno furt platí! Napíš kedy dôjdeš a niečo vymyslíme! Len napíš trošku skor, aby som si to mohol časovo zariadiť, lebo ja sa furt niekde túlam! Nie že by som vždy chcel, ale občas aj musím! ...:-)))

Ján-K.

Ďakujem Marcelka! Nuž konečne som cez deň nemusel pracovať, tak som občas chodil jednookého vyvenčiť aj cez deň! ...:-))) Aby si neodvykol ...:-)))

Joe

pekne Janko,pekne ...ešte tak to koleno v Brne

Marcela

pekná je aj táto denná