Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Z večerného Brna

Na fotke je časť brnenského Náměstí Svobody, v popredí je známy morový stĺp, budova v pozadí je centrála Komerčnej Banky pre Južnú Moravu. Napravo za predajňou Bontonland začína známa Česká ulica, naľavo za Mc Donaldom zasa Masarykova ulica. Fotené z ruky objektívom Nikkor 28mmF1,4D Aspherical. Ako vidíte, tento objektív sa tmy rozhodne nebojí!...:-))) Pekný víkendový večer a úspešný nový pracovný týždeň všetkým!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
nefotim

to je parada, vidím tam mesiačik ?! a ďakujem srdečne za pochvaly, a veru fotenie baví :))

pepo55

pekne

pterodaktyl

***

mariano

pekná fotka...

LuckaF

aa, známe miesto! vhodné na stretnutia, lebo morový stĺp na Svoboďáku furt stojí a nemení miesto ako podaktoré obchody :)) Janko, ďakujem za pozdrav pod Poľanu, dorazil aj k nám pod Javorinu..takže tá malá chyba nevadí, potešil aj tak :)))

ppp

Veľmi pekná ... vieš to SUPER

Gabson

super*****

carnansky

zaujala

alentica

pekná večerná fotka.... ako stefann...

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za návštevu, kuk a komenty. A andovi ďakujem aj za pozdrav a nápodobne zdravím do BA! ...:-)

and

veľmi pekné foto ! - posielam pozdrav do Brna :-)

Copaty

krása

leVarie

parádička opäť

petokato

ten mesiac tam fajn zapasoval

Ján-K.

Ďakujem stefann! Aj ja mám nočné veľmi rád a to už od doby keď som začal fotiť. Bolo to ešte hlboko v ére filmu a nikto o nejakom digitáli vtedy ani len netušil. Je však zaujímavé, že práve vtedy, okolo 70-tych rokov minulého storočia vznikli legendárne vysokosvetelné objektívy, určené na nočné fotenie, ktoré sa paradoxne dodnes nepodarilo prekonať, napr Noct Nikkor 1,2/58 mm, alebo Leica Summilux 1,4/50 mm. Nikkor 28/1,4D aspherical, ktorým je fotka fotená je z 90-tych rokov minulého storočia a tiež nebol dodnes prekonaný.

Csonti

tradične super fotka s perfektnými farbami a svetlom :-)

stefann

tieto večerné sa mi veľmi páčia,obdivujem...

Ján-K.

Ďakujem Jarmilka! Som naozaj veľmi rád, že sa Ti fotka páči! Ináč v tom butiku Christine Ann si dámy obyčajne prídu na svoje... Sú tam veľmi pekné veci ... Aspoň tak dámy vravia ...:-)))

Jarmila

ten mesiačik je tam ako čerešnička, paráda