Nahrajte fotku z vášho zariadenia

...sám

Vierke - prvý obrázok. Aj takúto podobu mal Silvestrovský večer na Montmartre...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Juraj

neskutočne pôsobivé foto,treba k tomu počúvať Edit Piaf ,predstavil som si aj komisára Maigreta,ktorý by sa tam asi zastavil na 2 deci bieleho.Félicitations Milka!

milkafoto

daniela-quadrantid - vďaka

milkafoto

carlos.s Srdečna vďaka. Pri takýchto slovách, na preklep nevidím....To miesto má pre mňa zvláštne čaro, zvláštnu magickú silu. Sú tu všetci čo tu tvorili, žili a nechcú toto miesto opustiť. Možno aj iní to cítia. Ja ich tu vidím, cítim... Voody Allen natočil film- Polnoc v Paríži. Chcela by som zažiť, čo hlavný hrdina filmu...

daniela-quadrantid

ok,dobree

carlos.s

Omlouvám se za překlepy, ale neměl jsem ve 3 h. světlo zapnuté a tak jsem občas přeťuknul písmenko, ale snad se to dalo přečíst :-)

M1CH4L

Presne takto vidim Montmartre aj ja...

carlos.s

Atmosféra která pohltí i tu největší vinárničku či čajovnu, prostě k těmto fotkám by měli přidávat hadr a lavor, všechno to , co vyteče z monitoru , ta atmo co se vyřítí na vás všechny a nebudete jí vědět čelit a vyteče ven z monitoru a bude !!! lidí míní a pan čas mění, ....nálady okamžiky situace a hlavně mysl lidí, kteří přišli sse silným příběhem a odešli volnější protože mohl z toho svého problému odsát do atmosféry a ta je blahosklonně pohltila a pomohla.... hotový román .-)

milkafoto

Srdečná vďaka za nádherné komenty. Každému som sa potešila. Prajem Vám priatelia len pekné dni...

Jupiter

sugestívne foto, páči

Joe

paráda

hortinka

Skvelé, foto, obdiv

Tiger

Alternativny nazov : "Un Américain à Paris"

Jozef-Dostál

Nádherné klasické foto !!!!

helka

vynikajúce foto,Milka

TRA

takých je veľa

kvoky

Milka veľmi silná fotka , jeden sa díva na teba a ten druhý nad niečim premýšľa . . .

Chaine

Milka moc fajna fotocka :)

milkafoto

Vážená pani z Fangornu. Pozdravujte Vierku - áno bude. Sľúbila som jej veeeľa obrázkov. No môžete sa aj vy popozerať. Japonsky štýl. Ináč sa nedalo.A vyrušiť, poprosiť o foto - nie dobre. On a on by robili pózy a už by som nebola spokojná. Možno mi bude vytknutá kvalita. No ta je druhoradá.Pre mňa musí mať foto výpovednú hodnotu. Musí "hovoriť" Pri spracovaní tejto a následnom pozeraní, som mala kameň na hrudi. Okolo vrava, smiech, veselie. Neviem čo videl, na čo spomínal. To si môžeme iba domýšľať. Mne to ale bolo veľmi ľúto. Sedel tam, aj keď sme šli dole z kopca.....................

entvafangornova

Drahá priateľka, tak toto je foto dňa, týždňa, mesiaca, roka!!! To je ak nie štrááášne dobré tak je to priam úžasné! Aj keby som nevedela, že je to Paris, tak viem, že to je sála z neho atmoška jááák hrom! Som nevedla že aj obrazi kávičkujú! Geniálne, to je foténé tým japonským štýlom? ak áno, mám sa čo učiť! Já sa fakt picnem, toto je subgeniálne, či kongeniálne či jednoducho SUPER!!!! ale tá Vierka sa má... a to bude mať aj druhý obrázčok?

mbfotoblog

+

babicka

*****

Iveta-Zdenko

Pekna momentka