Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Pamätník SNP.

Z príležitosti konca II. svetovej vojny. Romantizované.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Iveta-Zdenko

Ja som konzistentny, len tebe sa tu podarilo presadit... Gratulujem k tvojmu najvacsirmu uspechu v kariere.... :). Zjavne ta tu prijali medzi seba. Len si zabudol uviest, ze je to cvak, ako sj zvysok tvojeho portfolia tu, mimochodom trochu natesno

Jano0626

Poc'as vy'stavby som tu v roku 1968 briga'doval za Kc's 5.- na hodinu...

pepo55

poriadná stavba,,+++