Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Oltár Majstra Pavla z Levoče II.

Z výletu - 2024. Fotené v Bazilike minor sv. Jakuba v Levoči. V interiéroch je prísny zákaz fotiť, ktorý som rešpektoval, ale na túto fotografiu (a pár iných) som dostal výslovný súhlas správcu chrámu, pri dodržaní podmienok (bez blesku, bez statívu, bez vyrušovania, atď, atď...) a po očku ma stále sledoval :-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
root-64

@YeTee Keď som sa s tým Palom rozbehol, aj som v ňom pokračoval a na drujej už len copy / paste :-D Ale text opravím jednoducho. Horšie je to opraviť fotku pre tých čo ju nah...o odfotia :-D

root-64

@YeTee Máš recht... :-)

YeTee

Škoda, že nedavaš súradnice. Rád by som tu Baziliku minor sv. Pavla v Levoči aj navštívil