Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Zmizni, lebo oľutuješ!

Môj československý vlčiak Addney vrčal na pitbula, ktorý mu chcel ukradnúť palicu. V skutočnosti je to veľmi priateľský a pojašený pes :) Odkedy ho mám, sa nemusím obávať chodiť po zotmení po tmavých uliciach, dokonca vyplašil aj medveďa v húštine bez toho, aby robil príliš veľký hluk a rušil :) Viem, že na neho sa môžem spoľahnúť. Píšem to preto, že mnohí ma od tohto plemena odhovárali, vraj je nevycvičiteľný, agresívny, nebezpečný alebo príliš plachý. Teraz však viem, že som si lepšie vybrať nemohla a že sú to len hlúpe reči. Spoznala som vďaka nemu mnohých vlčiakov a viem, že sú to skvelé psy, ktoré sa cvičia veľmi dobre, pokiaľ ich majiteľ má z toho radosť a vymýšľa zaujímavý tréning. Ich vlčia stránka, keďže sú to vlkopsy sa však nedá zaprieť a každý, kto o takom psovi uvažuje, s ňou musí počítať.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
SLOVEN88

velmi pekny vlkopes

ivanfarbak

v tomto prípade by som isto urobil výrez na samotnú hlavu, viac by to zdramatizovalo pohľad na tie zuby a človek by si pripadal že je fakt blízko

Jojo-Pried-horsky

super fotka, aj text! aj moja takto vrčí keď jej niekto chce siahnúť na palicu, alebo loptičku, alebo vodu :-) ale R.E.S.P.E.C.T. :-)

duves

tesaky riadne

vlaha

fajn

marcani

Fíha, tak tento sa tvárí tak hrozivo ako moja pudlica xixi, ona o tri hlavy menšia breše na velkých psov, no já by som asi prišiel len ako zbrojnoš do plechu odetý :-)

milkafoto

Ja mám vlčiaka. /je to policajný pes/ no proti tomu je to milijus..........Je síce veľký ako perinár, no hravý

Chaine

uteseny psik a dobre si si vybrala :)

nefotim

najlepšie pozerať z obrazovky

dodo3448

+

sasenka-vlcica

@Iveta-Zdenko tak mne sa už nemeckí ovčiaci zdajú malí odkedy mám tohto :D má 50 kíl a 71 cm a to má ešte len 13 mesiacov...inak k tým nemeckým ovčiakom...podľa mňa tie psy strašne pokazili :( je mi ich ľúto, keď ich vidím, majú strašne zrazený zadok a celkovo vyzerajú tak akoby sa im zle chodilo. myslím, že belgický ovčiak je rohodne lepšia voľba...najlepšie tereveuen :)

Iveta-Zdenko

My sme s tym experimentovali este v osemdesiatych rokoch, ale nakoniec som ostal pri Nemeckych ovciakoch. Terz by som asi skusil pracovat s Malinois.

helka

5

Pancho

Neprijemny usmev. Pekne foto.

kvoky

nádherný je , je dobré mať takého ochráncu

Pista

@sasenka-vlcica - lepšie si si vybrať ani nemohla , mal som tiež fenu a tá by ma nedala za nič na svete a ani ja ju . S ňou som sa nemusel nikde báť , žiaľ ochorela a už jej niet... A prajem ti veľa krásnych chvíľ prežitých s Addneyom .

RasG

fííííha, pekné zuby

Johny18

Krásny

sasenka-vlcica

ďakujem :)

mbfotoblog

+, aj txt

BUBNUphoto

krásny dunčo :)

Jarmila

súhlasím s Patríciou a je aj nádherný

Patrícia

Vždy sa mi páčili vlčiaci, sú inteligentní a dobrí ochranári...pekný.

Horacio-De-Angelici

...ale má poriadne tesáky!