Nahrajte fotku z vášho zariadenia

pozdrav z koženkovej legendy

velorex…

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Jupiter

Si mi pripomenul detstvo. U nás na tom jazdil jeden chlapík.

DL

Super:)

Jano0626

Ako chlapec som tu'z'il vlastnit' tento dopravny' prostriedok, aby som sa mohol slobodne pohybovat' kri'z'om-kra'z'om po nas'ej krajine...

MATYX55

história na ceste...

Ján-K.

Jééj! Hadraplán! Tak ten som už dávno nevidel. Už ich jazdí veľmi málo. Takže nielen pekná fotka, ale pomaly aj vzácna

kajano

zaujímavá

Echinocactus

Pekná fotka.

pepo55

S hadrakom na jablká, 👍